Vahel elan ma päriselt

…vahel on nii, et virtuaalreaalsusesse ei jõuagi. Nagu kahel viimasel päeval.

Mul on kaks portsu külalisi Eestist korraga ja nii on toimunud sündmused:

“Kuidas Epp, Tiku* ja Taku* käisid Manhattanil ööklubis”,

“Kuidas Epp, Tiku ja Taku üritasid ajada äri ühe tundmatuks jääda sooviva Eesti meesprominendiga”,

“Kuidas Epp, Tiku ja Taku sibasid kogu hingest ja üritasid püsida Time Square`l tundmatuks jääda sooviva Eesti meesprominendi kannul”,

“Kuidas Epp, Tiku ja Taku käisid shoppimas koos tundmatuks jääda sooviva Eesti meesprominendiga”,

“Kuidas selgus kogu tõde sellest, miks inimesed reisidel tülitsevad ja millest tunneb tõelist sõpra”,

“Kuidas Giustino hoidis last ja mis sellest sündis”.

Ja kohe stardime auto, algab uus osa “Kuidas Tiku ja Taku tulevad Epuga kaasa hambaarsti juurde ja New Jerseyt avastama.”

—-

* Tiku ja Taku – nimed privaatsuse huvides muudetud.

18 mõtet “Vahel elan ma päriselt

 1. Anu

  Eks Ameerikaski on nädalavahetus, ja sellepärast me andestame need grammatikavead, ja jääme huviga ootama järjejuttu! Sest, eks meil siin kodumailgi sünni nii mõndagi…!!

  Puritaanidele: teame, teame isegi….

  P.S. aga, mis äri see ikka oli??????:)))))

 2. Maria

  No nii.. Epp tekitab uudishimu. Huvitav palju eesti prominentseid isikuid hetkel ameerikas on? Sealt siis kui viitsiks võiks ju seda uurida ja sellega seoses omad järeldused teha. Selline mõte tekkis kohe. Aga kuna ma hindan inimeste privaatsust siis jääb see minu poolt välja uurimata. 😀

 3. Aivar

  Ärgem unustage, et Eestis on lihtne prominent olla. Sal Salleril on veel kuskil lauluski hästi öeldud, et siin “me oleme kõik staarid”.

  Ma kahtlustangi vahel, et kas tegelikult ei olegi see see põhjus number üks miks paljudel eestlasel välismaal elada ei meeldi. Staari staatust on raske loovutada, isegi külapätile.

 4. triin

  Epp ei olegi veel virtuaalreaalsusesse tagasi pöördunud! Ei tea, mis seal reaalsuses nii paeluvat on???

 5. Eppppp Postituse autor

  Reaalsuses on siin täna kevadine soe vihm, ja mu külalised on lahkunud. Tulin virtuaalreaalsusesse ja sain uudise Lennarti surmast…

 6. Moonika

  Reaalsus on tore 🙂 Ma arvan, et Epp peaks meist aegajalt puhkama küll. Et me teda liialt enesestmõistetavana ei võtaks ja et tal oleks ka inspiratsiooni uute teemade algatamiseks 🙂 Nii et mina igatahes soovin Epule ilusat reaalsust.

 7. triin

  Lennart Mere surm painab ka mind. Kirjutasin sellest just ka laste blogis – et mäletada.
  Aga kevadine vihm teeb kadedaks. Meil on tavaline ilus talv.
  Kas Ameerika kevadisel vihmal on ka kevade lõhn?

 8. Eppppp Postituse autor

  Siin on juba tükk aega tõeline kevade lõhn, ja möödunud laupäeval oli suve lõhn (20 kraadi sooja).
  Aga nagu kuulda, on Eestis seekord kümnendi ilusaim talv.

 9. Aivar

  Mäletan Arnoldit mingilt peolt perekond Valgete majas Marylandis. Võis olla suvi 1991. Istus ta seal trepimademel ja suitsetas endal selline kaval ja lõbus nägu peas … R.I.P.

  Loodus aga lõhnab ameerikas hoopis teistmoodi. Mulle meeldib see hapukas kirbe lõhn mida annavad teatud igihaljad pisikeste lehtedega põõsad, ma ei teagi kuidas neid kutsutakse, aga nad on igal pool ja nende lõhn on mõnusalt erutav. Washingtonis siin on kirsipuud juba õites. Lilled igal pool.

 10. Eppppp Postituse autor

  Aivar, kas juba kirsid õites? Kas nad 1 aprillini ikka vastu peavad?
  Me tuleme siis sinna – minu elu esimene Washington DC külastus. Kas äkki tahaksid kohtuda või eelistad mind virtuaalse loo tasemel hoida? 😉

  Aga sa mõtlesid oma loos vist ikka Lennartit, mitte Arnoldit?

  Mina jälle mõtlen, et kuidas järsku kõik teavad ja kasutavad seda R.I.P ja kus olin mina, rumaluke, kui seda kõigile seletati. Gugeldasin seda ja sain vastuseks “routing information program” ja “research in practice” jms. Aga mis ta tegelikult siin leinakontekstis tähendab?

 11. Aivar

  Ouch. Muidugi Lennartit. Hajameelsus, eh. Ahjaa, kokku saamine? Kui siin olete, helistage 202 962 1548. Ma töötan 5 minuti jalutuskäigutee kaugusel Valgest Majast, muuseumitest ja Hiinalinnast. Lähme sööme kuskil lõunat. Miks mitte. Oleks väga tore.

 12. Aivar

  R.I.P. tähendab Rest in peace. Kummaline, et google sind ei aidanud. Aga meil siin algas just mingi fire alarm. Pean nüüd õue minema. Ongi hea, saab päikese ja õhu kätte.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.