Mida siit otsitakse

Aeg teha pisike kokkuvõte. Mul ju nüüd peal selline mõõtur, mis näitab, milliste otsingusõnadega siiakanti satutakse ning mida siin otsitakse.

Üllatavalt palju on “Inno ja Irja blogi” otsitud. Esikohal on aga siiski otsingusõnad “Eppppp” ja “Epp Petrone blogi”.

Palju on ka otsingut “kaalujälgimine” ja “unenäod”.

Ning otsitakse sõnu “roheline foorum” ja “eestlased välismaal” või “eestlased USAs”

Aga kurioossumeid: “multifilmide ajalugu” (sest olin ühes tekstis kasutanud sõna multifilmide kangelane, ning üks mu kategooria on ajalugu), “tuumasõja ähvardus” (miks just see kombinatsioon?) või “Pegil info” (Justini vanaema Peg käändes, ja sõna info tuleb siinsest aadressist – mis on Pegil info, ma ei tea, kuigi proovisin seda siis ka ise otsida).

Blogisisese otsinguga on otsitud juute, sinist, punast, kollast jne, armas, hirmus, ilus (ma ei tea, miks? keegi tegi värvipsühholoogia või metafooride kohta referaati?)

On otsitud Innot, Kauri, Andrit, Aivarit ja Justinit. Ja Tatsutahimet. Ja Iisraeli. Ja New Yorki (sellepeale tegin ma omaette tekstikategooria New York)
Ja kategooriate järgi on ette võetud kõige sagedamini ette teemasid “americana”, “Giustino”, “Marta” ja muidugi “blogindus”.

…No ma ütlesin ju kogu aeg, et kui ma endale selle mõõturi peale panen, siis hakkab see mu aega kulutama. Aga põnev muidugi ka.

6 mõtet “Mida siit otsitakse

 1. jahaga

  aaa, kommentaari-kanepist hullem on ainult statistika-speed. me oleme nõrgad. inimesed siis, on, nõrgad.

 2. andry

  ära mõõturit ikka maha võtta, statistika on põnev, kui andmete taha vaadata, kasvõi see, et Giustino ja Marta on omaette kategooriad:)

  Tead, mida tegelt otsitakse.
  Seda, mida me kõik.
  Iseend.

 3. Eppppp Postituse autor

  Sain enne mõnusa kirja ühelt ajutiselt Ameerikas elavalt eestlannalt, kes kirjutas, et ta pani kunagi otsingusse “Tahan Eestisse” ja jõudis siia blogisse 😉

 4. Eppppp Postituse autor

  …ja sain kätte ka selle toreda sõnumi, mile keegi mulle otsingusüsteemi abil edastas 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.