Kes oleks kolmas kuulsus?

Ma mõtlen siin parasjagu PM Arterile välja tuleviku teemasid.

Ja ühe teemana tahaks tutvustada tuntud ameeriklasi, keda eesnime pidi siin riigis teatakse, aga kes Eestis eriti teada pole.

Üks oleks Martha Stewart.
Teine oleks Oprah Winfrey.

Kes veel? Tõeline raskekaardivägi, keda samas eestlased ei tunne?

Küsimus niisiis eelkõige USAs elajatele või elanutele.

30 arvamust “Kes oleks kolmas kuulsus?” kohta

 1. mis iganes on selle venna nimi, kes American Psycho kirjutas, kas Breat Easton Ellis???. igatahes tabas ta ära maksimaalse kurjuse inimese sees ja suutis seda õõvastava täpsusega kajastada.

  Ja millega tegeleb vana armas Salinger. Istub plangu taga ikka veel. Äkki meelitaksid talt intervjuu välja;)

 2. eee…Kati pakutud nimed on uudsed. Ülejäänu on juba küll omajagu läbi kirjutatud….mu meelest.

 3. Mmm… Mis piirist ülespoole “kuulsust” arvestama hakatakse? Kas tõesti on Ellen sealmaal “kuulsus”, mitte lihtsalt “tuntud”? Siit kaugelt vaadates ei oskaks seda nagu arvatagi.

 4. Martha Stewarti ja Oprah kohta olen eesti lehtedest ja ajakirjadest pikemaid lugusid lugenud..

 5. Raske pakkuda. Seinfeld on siin klassik tõesti. Tuli pähe Rudy (Giuliani), aga teda teatakse vist ikka Eestis ka. Siis on veel Mr Rogers. Ja üks uus noor senaator Illinoisist Barack Obama.

 6. Ellen DeGeneresi osas ma ei ole eriti objektiivne, minu jaoks (ja ringkonna jaoks laiemalt) ikka legend, eksole.
  Aga ma pakun, et teda vast ikka teatakse eesnime järgi, palju meil peale K.D. ja Melissa Etheridge ikka avalikke ja tõesti kuulsaid geinaisi on.

  Sellesse nimekirja ma paneks Elleni küll 🙂 Aga Jay Leno ja Lettermani ja Kingi ja.. no, kes veel..

 7. Ah, mul on tunne, et Eesti meedia on jätnud Ellen DeGeneresist mulje kui mingist kolmanda kategooria näitlejahakatisest, kelle karjääri tipphetk oli see, kui ta nimitegelane teleshow’s Ellen kapist välja tuli…

  Tegelikult on ta ju ikka väga tuntud ja tunnustatud teletäht ja koomik, tema talkshow The Ellen DeGeneres Show jookseb teles kolmandat aastat viis päeva nädalas (Eestis seda vist ei näidata, aga paljudes teistes Euroopa riikides küll, vt ka http://ellen.warnerbros.com/), jne.

  Ei, ma jumaldan Ellenit. Suurepärane koomik. Fantastiline naine.

 8. George Costanza, Cosmo Kramer, Elaine Benes … Newman … the Soup Nazi, the Library Cop, … Abu … etc., etc.

 9. Lisettele: Rosie O’Donnell on ka avalikult gei, just lugesin temast pikemat sorti juttu kusagilt, et korraldab geiperedele puhkusereise ja puha.
  Simon Cowell on tegelikult britt.
  Ma tegelikult oletan, et huvitavamad kui mis tahes kuulsused on ehk hoopis mõned n-ö lihtsad ameeriklased, kellest me midagi ei kuulekski, kui keegi just nendega otse kokku ei puutu. Pealegi, kes juba sealpool lompi kuulus, ei jää ka siinpool märkamata.

 10. N-ö kuulsus O.J. Simpson – võimaldab ilmselt palju rääkida rasside võrdsusest ning poliitilisest korrektsusest

 11. Minu jaoks on siin enamus väljapakutavatest tundmatud. Mõne kohta ikka veidi lugenud, aga millal ja kustkohast, ei mäleta. Nii et võid kõigist kirjutada!

 12. Üldiselt…see on ameerika propaganda. Mina aga võtan seda isiklikult, kes teeb mu kodumaa pinnal võõriigi propagandat, on vaenlane.

  Siit edasi, pardijaht, ja tiibade vihin ja vaikimine.

 13. to L@ssie
  Ega siis kõik ei ole propaganda. Mõnda inimest ikka huvitab see ka, mis kaugemal toimub. Keda ei huvita, see võib ju ainult kohaliku elu-oluga kursis olla. Ega silmaringi laiendmine ei olegi kohustuslik.
  Selle järgi ei ole nüüd küll vaja inimesi vaenlasteks ja sõpradeks jaotada!

 14. Ellen, Oprah, Martha ja loomulikult Rudy (new yorklastele vähemalt), Conde Rice 🙂
  Rohkem ei meenugi praegu

 15. chuck palahniuk. kuigi ma ei tea, kui tuntud ta ameerikas päriselt on, oleks minul äärmiselt huvitav tema kohta lugeda. seda enam, et väidetavalt pidavat keegi praegu “fight clubi” eesti keelde tõlkima.

 16. ka ameerika jalgpalli ja pesapalli kuulsuste peale voiks moelda. david ortiz, jne.

 17. Loodetavasti ei ole ma oma pakkumisega väga hiljaks jäänud, aga…tegu ei ole küll päris inimesega vaid tegelaskujuga, kui ma õieti aru sain. Nimelt üllatusid meie Ameerikas elavad sugulased, kui selgus et me ei tea Lusy’t (oli vist kirjapilt nii) aga neil väga popp kuju olevat olnud 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.