Reklaam Justini uuele (demo)plaadile

Aga Justinil sai ju nädalavahetusel valmis uus plaat. Sel reedel kohtub ta ka ühe mänedzheriga, kellele plaadi annab. Pöidlad pihku, seltsimehed!

11 mõtet “Reklaam Justini uuele (demo)plaadile

 1. Leenu

  ma ei taha küll nokkida, aga kas see neiu Justini plaadikaanel ka teab, et ta seal on?? jääb mulje, et mitte…. :S autoriõigused?!

 2. Florian

  Mulle jäi üldse mulje, et neiu on plaadi autoriks… Pange ikka Justin kaanele, kena tõmmu mees küll, natuke fotoshoppi ka ja 😉

 3. Eppppp Postituse autor

  Mina olen kogu aeg Justinile öelnud, et mis sa sellest neiust kaanele paned, eriti demo kaanele, aga ta pugistab naerda ja ütleb, et talle meeldib. Autoriõigustega ähvardasin mina ka teda, eks teen veel.

 4. Aivar

  See, et rockmuusikas mehed end naistena esitlevad on time honored tradition … Alice Cooper, Alice in Chains, Twisted Sister, Scissor Sisters, Marylin Manson, Vanemõde … esimesed kes pähe tulevad.

  Aint, et kui Justin nüüd hitib selle asjaga jäckpotti siis see sama chick seal kaanelt on esimene teie ukse taga raha tahtmas, ilus mahlane lawsuit pihus ja veelgi laiem lõkerdus näol.

 5. Aleksei G.

  Tere!

  Muusika on päris huvitav.

  Jõudu Justinile ja Sulle ka.

 6. Giustino

  Noh, kulle inimesed. On raske töö leida üks päris hea plaadikaanel. Minu esimene plaadikaanel oli sitt, ja teine oli sitt, ja praegu see on üks reklaam Estonian Air-st.

  Aga nüüd Epp tegi/võti üks parem pilt. See tegelikult ei ole sitt. On ok. Praegu ma töötan ajakirjanikuna. Mul ei oli vaba aeg panna uus plaadikaanel website-is. Aga täna õhtal ma pannen seda. Ja siis…whatever 🙂

 7. Eppppp Postituse autor

  See uus pilt on jah päris hea, ma tegin Giustinost sada pilti ja saja esimene tuli, nagu ta ütleb “tegelikult ei ole sitt”… Lausa hea tuli mu meelest 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.