Roheline foorum alustab

Nüüd on siis Rohelise Värava netiportaal alustanud rohelise foorumi testimisega, mäletate veel? Aadress on siin

Võite ka avaldada arvamust, kas teie meelest on parem teha registreerimisega foorum või ilma. Hetkel siis testiversioonis on registreerimisega.

Ja – blogijad, oleks tore, kui te foorumi aadressi oma kodus ehk ka veidi reklaamiks…?

13 mõtet “Roheline foorum alustab

 1. triin

  lugeda peab jah saama ilma registreerumata. Ei taha lihtsalt nii paljude kohtadega liituda, enne kui tean, mis värk on.

 2. Terje

  No aga ei saa ju, regstreerimislehelt ma edasi ei saanudki. Või hetkel veel ei saa? Lugemine võiks vaba olla, minu arust kindlasti.

 3. Jüri

  Meil praegu ajaloo tunnis NSVL lagunemine. Sellega ja ka aastapäevaga seoses sai 2 viimast tundi Tsernobõlist räägitud. Tänaseks otsis õpetaja materjali ja luges seda ette. Muuhulgas ka seda blogi siin koos kommentaaridega. Nii et Epp, sa oled juba koolitundidesse jõudnud.

 4. Siiri

  No sõbrad soomlased aitavad õnneks eestlaste eest viina ära juua 🙂
  Nägin kunagi filmi tšuktsidest – venelaste poolt täiesti hävitatud rahvas – elavad Lasnamäe tüüpi majades, mida pole kunagi remonditud; joovad pidevalt; käivad väikeste puust paatidega merel vaalu püüdmas; keskmine eluiga 35 (!) aastat; küla vanim mees 65-aastane. See oli küll kurb ja õudne.

 5. Aivar

  Kõike seda mis eestis alkoholiga seoses toimub eirata ja hooletult soomlaste süüks ajada on sama mis nikotiinist läbi imbunul suitsumehel rehmata, et see hingemattev köha ja röga on ainult külmast ilmast, ei miskit muud. Et mis siin ikka põdeda, onju.

 6. Eppppp Postituse autor

  Tänasesse päeva sobib antud jutt nagu valatult, sest täna on tuhandetel eestlastel pohmell (volbriöö järgne olemine…)

 7. aabram

  Epp, sa oled algses postituses lingi valeks… ee… parandanud. Kontrolli w-t tähed üle.

 8. Siiri

  Soomlased paraku aitavad kõvasti suurendada statistika kaudu levivaid numbreid, mis näitavad maailmale Eestis müüdava alkoholi hulka – seda, et ostavad soomlased, ei märgita kuskil, märgitakse ainult, kui palju müüakse Eestis alkoholi Eestis elavate inimeste kohta. Ja Eesti elanikkond väheneb pidevalt, millele me välismaale kolimisega oleme ise ka kaasa aidanud.
  Pärnus vähemalt oli süsteem selline, et soomlaste ekskursioonibussid sõitsid iga päev hulgilattu ja kuna mu tuttav töötas seal, siis tema kaudu tean, et ainult alkoholi need soomlased ostsidki. Tallinnas käib asi ju samuti – hulgimüüjatel tuleb lihtsalt ekskursioonide korraldajatega kokkulepe saada ja pidev käive on kindlustatud.
  Kui palju eestlased ise joovad – kas seda teab keegi?
  Ja veel – kuskohast on tekkinud väljend “pidu panema”, mis käib tavalise mõttetu läbu kohta? Kas eestlase jaoks on enese auti joomine pidupäev?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.