Juhe koos ja lapsesuu

Mul on täna kirjatööst juhe nii koos… Keegi just saatis naljaka kettkirja (algallikat ma ei tea), mis mu juhtme veel rohkem kokku ajas 😉
-Ämm on vanaema, kes ei ole selle ema, kellest juttu on. (6a Hanne)
Kui siga paaritada lambaga, võib juhtuda, et sünnib metssiga. (6a Thomas)
-Inimesel on mitmesugust nahka. Eesnahk on näiteks nahk, mis on inimesel eespool, ja taganahk asub tagumikus. (6a Therese)
-Naised koosnevad munasarjadest, ja nad mõtlevad rohkem. (6a Siri)
-Meeste kehal on rohkem esiosi. (6a Julie)
-Vanad inimesed ei pea autos istuma lastetooli. Aitab sellest, kui neil on kitsas rihm ümber. Kui juhtubki avarii, siis pole ka häda midagi, sest nad niikuinii surevad varsti ära. (7a Alex)
-Ega ei peagi abielluma kirikus. Seda võib teha ka sotsiaalkontoris. Või võib kokku kolida, nii et ei räägi kellelegi. Peaasi, et ise tead (6a Nina)
-Alguses saad rakuks, siis saad lapseks, siis saad emaks, siis saad vanaemaks, siis saad vanavanaemaks ja siis saad vanavanavanaemaks. Lõpuks on savi (6a Maria)
-Närvid on nagu mingi kampsun, mille jumal on meie sisse kudunud. Kui üks lõng katki läheb, siis lähed hulluks ja paistad näost imelik. (7a Robert)
-Maainimesed naeravad väga palju, sest nad saavad nii palju värsket õhku. Ma ei usu, et nende lapsed peavad lasteaias käima, sest neil on kodus õues nii � � palju värsket õhku. Pealegi nad söövad lilli, sest see on kasulik. Maainimesed paistavad täitsa harilikud, eriti tagantpoolt. Aga kui on udu, siis neid ei ole näha. (6a Viktoria)
-Kui inimesed vanaks jäävad, siis nad enam ei ütle, et armastavad teineteist. Siis nad küsivad, et kas tahad kohvi juurde küpsist ka või. (7a Tord)
-Kui mõtlen vanaisast lapsena, kujutlen teda mustvalgena. (7a Gabriel)

-Vanasti olid päris päkapikud. Nüüd on nad kõik riigiteenistuses. (6a Per)
-Armastus on siis, kui näed kedagi, aga tunned seda kõhus. (5a Sofia)
-Laulatusel ei tohi naerda ega ei öelda.(5a Catherine)
-Mõned inimesed ei tulegi kunagi ilmale, vaid jäävadki marjateradeks.(7a Thomas)

-Kui pead koos vastu 65 aastat, siis saad kuldmedali. Siis peetakse kuldpulmi ja juuakse ja lõbutsetakse. Kui lahutad, saad ainult mõne plekitüki. (6a Kare)
-Mõnedel vanadel tädidel on habe, aga seda neile öelda ei tohi, sest nad hakkavad reageerima. (5a Johan)
-Vanainimesed murravad palju luid, sest nad komistavad pidevalt vaipade ja äärte ja ämbrite otsa. Ühel tädil, kes oli vist keegi muu kui minu vanaema, murdus enne tagumine jalg ja kui see paranes, siis murdus esimene jalg. (6a Roberto)
-Paljusid asju ei tohi vanadekodus teha. Näiteks ei tohi sõita rulaga, närida nätsu või kanda lühikesi ruudulisi spordipükse. (7a Lars-Erik)
-Kui oled surnud, siis graveeritakse või kremeeritakse. Kui valid viimase, siis see tähendab, et sust tehakse kreemi. Aga see ei ole vaniljemaitsega, vaid tavaline hall kreem. (6a Jacob)
-Keisrilõige on see, kui beebi lõigatakse välja tagavaraväljapääsu kaudu. (6a Martina)
-Inimesed on ehitatud keharakkudest. Rakud on nii pisikesed, et neid peab silmadega jõllitama, muidu ei näe. (6a Thomas)
-Õlu muudab keha tihti väga ebasümmeetriliseks. (9a Herman)
-Kui raha üldse ei ole, siis paljud hakkavad vaesteks. (6a Roope)
-Need lehmad, kes rohkem ringi jooksevad ja udarat raputavad, teevad jogurtit.(5a Allan)
-Mõned lehmad on mustad. Need on sissesõitnud. (5a Karin)
-Tüüpiline siga on roosa ja tal on koonus kaks auku. (6a Pauline)
-Lapsed ei tee rumalaid asju. Neil on omad põhjused. (7a Anna)

8 mõtet “Juhe koos ja lapsesuu

 1. Siiri

  Viimase lause ütleja Anna on tark laps.
  Aga ju teised on ka targad :), sest ega Hermani tõdemuses õlle mõju kohta kehale pole ka grammigi valet.

 2. andry

  See on üks eriliselt hää raamat, “Vanad tädid enam ei mune”, üks autoritest on Rootsi meediafiguur Mark Levengod, ja omakorda on põnev kirjanik Marki elukaaslane Jonas Gardell, kes ka kirjutab palju lastest, aga karmima ja valusama nurga alt.

 3. Eppppp Postituse autor

  Gardelli raamat “Koomiku lapsepõlv” on super raamat, antud välja ka Eestis, LR-s.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.