Rohelised lood, ja saba nagu polekski

…siit blogist alguse saanud veste-kolumn-misiganes on ilmunud Roheväravas edasi.

Siin on lugu “Made in China” tagamaadest.

Siin lugu keemiavabadest lapsepõlvemälestustest aiamaal.

Siin lugu Ameerika telereklaamidest.

Siin aga kapist välja tulemisest.
Ja Rohevärava foorumis on ka olnud huvitavaid teemasid, näiteks lemmikloomade oma. Või kraanivesi versus pudelivesi. Või kes on roheliste vaenlased.
Ja muidu läheb hästi, karv läigib ja saba nagu polekski.

4 mõtet “Rohelised lood, ja saba nagu polekski

 1. triin

  hea, et panid tekstid siia üles. Rohelisest väravast on neid raske leida.

 2. Mutt

  Mina võin ausalt öelda, et peale Epu blogi avastamist olen hoopis rohkem roheliselt käituma hakanud. Ja õpetan teisi ka 🙂

  See rohelisest aiapidamisest rääkiv kirjatükk on vägakasulik, sest sõdin oma kodusel aiamaal see kevad sammaldunud tikripõõsastega 🙂

  Kusjuures mind häirib meeletult, kuidas inimesed jätavad kasutatud kummikindaid ja kilekotte aiamaale kompostihunnikusse. Need ju ei lagune! Ja see suhtumine, et kommi jne pabereid võib tänaval maha loopida, sest “see pole ju meie hoov.” Mis põhjendus see on? See on ju meie Eestimaa! See just nimelt ongi meie “hoov.” Raske on olla roheka varjundiga, kui ümberringi nii paljud ei hooli üldse ümbritsevast loodusest.

 3. kaur

  Sinu eilse Ekspressi-suvelisa artikli ees oli leheküljepikkune kiidulaul PUDELIVEELE. Artikkel, mitte reklaam. Et tervislik ja hea ja küll on tore, et me eestlased seda nii palju joome. Väga õõvastav kontrast oli.

 4. Eppppp

  Lasen selle endale saata (EE lisasid millegipärast netis pole) ja… Mul ongi juba mõnda aega veeteemaline kolumn pooleli, saab ehk ära lõpetatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.