Müüme pisikese katusekorteri Kalamajas

Korter on:

– ametlikult 24 ruutmeetrit (aga lisaks on korterist välja jääv privaatne koridor istumisnurgaga, kus korteril on oma tugitool ja kapp. Ja suur osa korterist on madalate lagedega – alla 160 cm kõguse laega pind ei lähe arvesse, aga seda on seal täitsa palju).

Koos katuseluse pinnaga, ma arvan, on ikka ca 30 ruutmeetrit, pluss paar ruutmeetrit kasutatavat pinda koridoris.

– Valgevase tänaval ehk Kalamaja alguses, 5 minutit vanalinnast jalutada.

– Kolm aastat tagasi täiesti renoveeritud majas (Majas on 12 väikest korterit, kõigis tunduvad elavat noored ja toredad inimesed.)

– Kolmekorruselise puumaja ülemisel ehk katusekorrusel, aknad on taeva ja sisehoovi poole.

– Kahe toaga (magamistuba sisseehitatud riidekapiga; eestuba-köök)

– Köögis on sisse ehitatud laud ja muu köögimööbel.

– Seinte värv on õrn-helekollane, sisse ehitatud mööbel on kollane ja roheline.

– Muu mööbli suhtes on läbirääkimiste küsimus, kas ostja tahab osa mööblit kaubale peale või mitte. Nt üks jaapani stiilis madal kushett sobib ideaalselt katuseääre madala lae alla.)

– Dushiruum ja WC on koos, samas on ka pesumasin-kuivati.

– Maja on gaasikütte peal.

– Toimib ühistu. Plaanis on ehitada keldrisse ühiskasutatav saun (praegu on kelder ilusate paeseintega ja musta muldpõrandaga), aga ma ausalt öeldes ei tea, kui reaalsed need plaanid on.

– Maja taga on ka muruplats, maja kõrval on igale korterile parkimiskoht, läbirääkimistel ühistuga võib olla võimalik saada ka kaks parkimiskohta.

 – Notari juurde ostu vormistama pääseb mitte enne veebruari algust 2007. Näidata saab korterit meie esindaja juba varem ja eellepingu saab ka sõlmida varem.

Kes on huvitatud, võtke ühendust epetrone30@aol.com, saan näidata tõsistele huvilistele ka fotosid ja suunata edasi oma maapealse esindaja juurde 😉

12 mõtet “Müüme pisikese katusekorteri Kalamajas

 1. Arkadi Zuk

  Üks pilt ütleb rohkem, kui kaks silti. Või nagu Juss ütles, et – Üks pilt on väärt rohkem kui üks teine pilt, mis oli ikka jube kole ausalt öeldes

 2. daki

  Ohjah.
  Oleks mul vaid võimalus osta… Isa müüb küll punase köögiga korteri maha, aga sealt ma ilmselt abi ei saa, ja pangalaenu veel ei taheta mulle ka nii suurt anda. Uurin aga igaks juhuks.

 3. Eppppp

  Hind on nüüd samalaadsete tehingute põhjal maaklerist tuttaval välja arvutatud ja see on 960 000. Ma saan lähimate tundide jooksul ka värsked pildid (praegu on mul vaid need pildid, kus me ise ka peal ja pole niipalju korterit näha),


  sain veel niipalju targemaks, et igale korterile kuulub mõtteline osa keldrist, aga see keldri teema on veidi segane – ühistu peab otsustama, kas ehitada välja boksid või teha saun ja puhkeruum. Praegu saab keldrit kasutada asjade nagu rataste jms hoidmiseks, aga see on 2-3 suurt avatud ruumi ja on keldri välisukse võti, mis olemas kõigil korteritel.

  Kelder ise on põnev, paekivist seintega.

  Ja ametlik ruutmetraazh olevat ainult 24… Sest arvesse ei lähe kogu see pind, mis on madalama lae all kui 160 cm. Aga seda madalat ja langeva katuse alust pinda on seal ikka täitsa palju, katusekorter ju.

  Ma ei tea, kust ma selle 28 võtsin, sorry. Parandan ka põhipostituses ära.

 4. Arkadi Zuk

  Ka selle elamispinna tulevane asunik võib enda postkastile kirjutada nimeks Katusekorteri Karlsson? Kui võib, siis palun postita ka majaühistu sisekord, mis käsitleb propelleri põrinat ajavahemikul 22-24 ja lihapallide jagamise korda.

 5. Eppppp

  Vastan ka kirjades mitu korda esitatud küsimusele: kui palju on alla 1,6 m kõrgusega pinda. pakuks, et kusagil 10 ruutmeetrit. Meil oli mööbel niimoodi seatud, et see oli vägagi kasutatav pind: eestoas on seal diivankushett ja samamoodi tagatoas.

 6. Pingback: American Dream seestpoolt vaadates, 2. osa » Blog Archive » Kinnisvarast - müüme, ostame ja üürime ;)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.