Praktilisi teadaandeid, eelkõige tartlastele ;)

– Meil on endiselt üle mööblit, kas keegi teine pesapunuja ei sooviks? Retrosektsioon ja -voodi (puidust, mitte laminaadist), laminaadist köögikapid, diivan, riidekapp. Raha ma selle eest ei küsi, aga muidugi võib natuke töökasi või oskusteavet vastu anda hetkeks 😉

– Ja mis oskusteabesse puutub, kui kellelgi on infot, kus Tartus restaureetitakse odavalt nõuka-aegset pehmet mööblit… Ehk hoopis mõni kunstikooli tudeng? ” Nt üks muidu korras, aga vanaks jäänud kattega moodulitest nurgadiivan tuleks lüüa üle uue kestaga.

– Ja mis töökätesse puutub, siis kui mu blogilugejate hulgas on tartlasi, kes tahavad tööle appi tulla… Nt oma vendadele ja nende sõpradele maksan (väidetavalt levinud tasu) 50 kr tund. Akende lihvimine ja värvimine jms lihtsamad ehitustööd.

– Lisaks võib soovitada professionaalset plaatijat (vannitoa sein) ja muidu proffi ehitusmeest (tapeetide panemise projektile kahte tuppa). Sellised on muidugi eriti hääd, kes kohe algaval nädalal saaks tulla… Sest meie tööjärg on sealmaal, aga leitud profid ehitusmehed on oma järjekordadega kusagil vaat et varasügises… (Eesti elu reaalsus, ehitusbuum ja välismaale pagenud tööjõud, sellest võiks muidugi omaette postituse kirjutada.)

Minu telefon on 52 71 009 (mis ma tast ikka varjan, see ju telefonikataloogides ka olemas ;))

9 arvamust “Praktilisi teadaandeid, eelkõige tartlastele ;)” kohta

 1. Google: Sohvameistrid OÜ Pehmemööbli Kiirabi, Fr.R.Kreutzwaldi 5
  (eritellimusel pehme mööbli valmistamine, restaureerimistööd). Tartu. Tel 5558-8872

  Üks Hinnavaatluse kasutaja on sadulsepp Antslast tel.5210506

 2. Plaatija on sul ju olemas, minu soovitatud. Juuli keskel saaks tulla 🙂

 3. Võib-olla oleks huvitatud voodist. Oleneb mõõtudest. Ega ei oska öelda?

 4. Epp, mis su ukse mõõdud on? Meil läks magamistoa uks seoses tulekahjuga kaotsi ja veel pole materjalid.net-ist jõudnud uut vaadata ja Tartust oleks hulga ligem.

 5. Oijah, netis olen ma siis, kui olen korteris; maja juures netti veel pole.
  Nii et kui tahad, et ma ust mõõdaks, kõige parem oleks, kui helistad mulle päise päeva ajal!

  Ilus vana jääklaasiga uks on see muidu. Ma peast arvan, et ca 90 cm (aga äkki 80?) lai ja 200 cm kõrge. helista.

 6. Kaheinimesevoodit ma just jahingi 😀 Kui veel näha oleks ka võimalik, siis oleks hästi tore. Mees ilma eelneva ülevaatuseta hästi ei usalda mööblit võtta…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.