Töövihik: siit jätkan homme

Kasutan seda blogi hetkel lihtsalt oluliste linkide salvestamiseks… Aga kes soovib, see proovib..

http://educate-yourself.org/cn/wirelessandcellphonedangers05oct07.shtml
Ikka seesama, üha enam pead tõstev teema – sellest, kuidas juhtmeta internet , mobiiltelefonid jms tekitavad elektromagneetilist radiatsiooni.

http://www.greenpeace.org/international/campaigns/toxics/electronics/how-the-companies-line-up

Elektroonikatootjad on edetabelisse pandud selle järgi, kellel on kõige vähem mürgiseid aineid sees (viimaste teema siis mitte ainult kasutajasõbralikkus, vaid ka see, mis saab aparaatidest pärast nende maha kandmist, kui palju mürki nad loodusse lasta võivad. Parima hinde saab Nokia, halvima Panasonic).

http://www.greenpeace.org/international/campaigns/nuclear

Greenpeace on üheselt tuumaenergia kasutamise vastu.

Aga siin on rohelised, kes on tuumaenergia poolt –

http://www.ecolo.org/base/baseen.htm

7 mõtet “Töövihik: siit jätkan homme

 1. Eppppp

  Ups, parandame lingi ära.

  Aga see wireless võrgu kiirgus on teema, mis mind häirib. Ma olen ju viimased nädalad väikese Annaga aina niimoodi päevi veetnud, et ta on diianil koos minu ja sülearvutiga, sealsamas kõrval ka digiboksi ruuter.
  Mõtlesin just, et uurin, kui ikkagi loobuda wirelessist ja võtta selle asemel tavaline kaabel. Aga selle eest tuleks Elionile ilmselt soolane trahv maksta.

 2. smr

  Mina muretseks parem piirivalve ning lennuliikluteenistuse radarite ning radio china lühilaine saatjate pärast. mõtle millised kilovatid 🙂

 3. DUHH

  Digiboxist: tema esipaneelil on nupp. Hoia seda all, kuni WLAN tuluke kustub. Ja ühenda läpakas kaabliga. WiFi käimasaamiseks piisab lühiajalisest vajutusest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.