www.kassidkoju.ee on rahahädas…

Selgub, et meie rahaline olukord on väga nadiks muutunud, sest mitu kassi on järjest vajanud igasugust erakorralist meditsiiniabi. Küll oli üks päeva kliinikus tilgutite all, teisel jällegi oli nö. nurisünnitus, st. pojad opereeriti välja, osad juba surnud, ilmselt juba üsna pikalt, ja kassil olid meeletud tüsistused ja põletik, mistõttu sealt tuli ka väga ränk arve hoolimata soodustustest, mida R-kliinik pakub.

See on katkend ühe kassidele-kodu-otsija kirjast mulle.

Annetada saab Ühispanga arveldusarvele 10220072929015, saajaks MTÜ Tartu Kassikaitse.

Annetatud raha läheb, nagu taiplik lugeja juba aimama hakkas, kasside ravikulude katteks. Need on koduta jäänud kassid, kellele uut kodu otsitakse.

Ja mina pole ikka saanud mahti meie hoiukodu-kogemusest ja Chicost täpsemalt kirjutada. Meie Chico on nüüd ka kuultustulpa üles pandud ja ootab päriskodu http://www.kassidkoju.ee/?q=node/247 Väga mõnusalt ja õigesti Anna-Liisa poolt kirja pandud, ajas mulle kohe kassile-pai-tegemise isu peale ;).

4 mõtet “www.kassidkoju.ee on rahahädas…

 1. Kuno

  Aga, kas te ettevõtetelt olete toetusi küsinud ? Ma arvan, et päris mitmed ettevõtted oleks huvitatud antud ettevõtmist toetama…

 2. Jaanika

  Kurvad uudised tulevad igast Eestimaa nurgast, sõnum ikka üks- loomade abistamiseks ei ole raha. Koera ja kassi omanikuna võtaksin minagi uue kohustuse ning oleksin nõus iga oma lemmiklooma pealt maksu maksma. Muidugi saaks mitte kohustuslikuna iga hetk annetada nii kuidas jaksu on, aga maksuraha laekumine oleks järjepidev, prognoositav ning kindla laekumisega. Äkki selline maks peletaks eemale need uued vastutustundetud loomavõtjad, kes oma käitumisega probleeme sünnitavad.
  Ka linnud vajavad abi ja tähelepanu alla võtmist, kas olete märganud supermarketites vastu metallkonstruktsioone pekslevaid varblasi, kes väljapääsu otsides tiibu vigastavad? Kenamates riikides nagu näiteks Belgia, kutsutakse sellistel puhkudel linnupüüdja, kui poemeeskond hakkama ei saa ning kinni nabitud haavatuke pistetakse haiglasse, ravitakse ja vabastatakse.
  Seniks aga, kui seis on selline nagu on, elagu armsad vabatahtlikud, kes ikka jaksavad ja aitavad!

 3. tinz

  Märksõna võib ju olla Tartu Kassikaitse, aga mis on saaja nimi?

  Nii ei saa pangaülekannet teha ju.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.