Fred Jüssi raamat valmis, ja uus tulekul

Täna saab valmis “Jäälõhkuja”, imeilus raamat ja mul on tõesti hea meel, et selline andekas kujundaja nagu Anna Lauk saatuse tahtel just siis iseseisvaks hakkas, kui mina kirjastuse tegin. Anna on olnud oma loominguga Eesti kaunimate raamatute nominentide hulgas. ja sel aastal esitab Petrone Print ta sellele konkursile nii Fred Jüssi raamatu kujunduse eest kui ka “Roheliseks kasvamise” eest (see on praegu veel trükikojas).

“Jäälõhkuja” on praegu meie pisikese kirjastuse kõige kallim projekt, aga seda toetas matka- ja spordifirma “Timberland”. Raamat tuleb lisaks raamatupoodidele ka “Timberlandi” poodidesse müügile. Ja kõige odavama hinnaga saab Petrone Print kirjastuse poest.

Ootan juba, et kell saaks kolm ja saaks raamatut katsuda! Käisime ka trüki alguse juures vaatamas, et värvid oleks õiged (väga huvitav, aga veidi liiga pahahaisuline kogemus oli). Paber on sel raamatul ka huvitav,.. Ma ajasin alguses kollaka ökopaberi juttu, aga Anna sõnutsi ei tule loodusfotod sellisel paberil hästi välja. Koos otsustasime, et läikivat kriitpaberit igatahes ei taha. Nii valisime sametise paberi hoopis. Ja kaas on tekstiil.

Saame täna Fredi ja Annaga kokku, räägime täpsemalt läbi uued plaanid. 2008 on plaanis Petrone Print kirjastusel veel kaks Fredi raamatut: reisikirjad (mõned neist varem avaldatud, mõned on vanad päevikud ja ka üks uus huvitav reis, Arubale!) ja vana “Rebasetunni” kordustrükk, kuhu loodan lisaks Fredi piltidele saada ka Remo Savisaare. Kas te ikka teate Remo suurepäraseid rebasepilte?

3 mõtet “Fred Jüssi raamat valmis, ja uus tulekul

  1. Gaili

    Mõtlesin, et kas tellitud raamatule ise järeletulemisvõimalust on? Ühest küljest saaks kiiremini kätte 🙂 ja teisest jääks postitamine ja pakile järeleminek ära, kui ma nagunii tartus olen. Kodulehelt ei leidnud …

  2. Eppppp Postituse autor

    peab selle kodulehele kirja panema. olen üldiselt tartu inimestele meilides kohe küsinud, kas neile sobiks järele tulla või TÜ peahoone juures ka postipoiss Giustionoga kohtuda või valvelauast pakk noppida (viimasel juhul tuleb ümbrikulu ikkagi).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.