Tartu Kakskeelsete Perede Klubi jaanuari kokkusaamine

Edastan:

“Meile on reserveeritud aeg Tartu Mänguasjamuueumis mitte 20. jaanuaril vaid kolmapäeval 30. jaanuaril 2008. a kell 16.30-18.00. Loodan, et  see muudatus ei ole väga paha ja saate ikka tulla.

Mänguasjamuuseumi mängutoa rent selleks ajaks on 450 krooni. Selle summa jagame siis osalevate perede arvuga.

Mis on plaanis?

Kuna listi on palju uusi peresid lisandunud, siis ootaks eeskätt nende perede osavõttu, aga ka kõikide “vanade olijate” osalemist. Tahaks lihtsalt kuulda Teie mõtteid ja ideid sellest, mida ja kuidas me võiks teha. Kas kellelgi on sellise klubi loomise kogemus näiteks juba olemas, kas keegi oskab projekte kirjutada, teab äkki, kust võiks raha taotleda või kus ruumides edaspidi kokkusaamisi korraldada, kas peaks sisse seadma liikmemaksu jms. Ennekõike tahaks ju aga lihtsalt vanematega kogemusi vahetada ja anda lastele võimalus omasugustega mängida.

Ootame kõiki seega kolmapäeval 30. jaanuaril kell pool viis mänguasjamuuseumi mängutuppa.”

3 mõtet “Tartu Kakskeelsete Perede Klubi jaanuari kokkusaamine

 1. Mann

  Heihopsti,

  Ma nüüd ei tea, kas seda tuleks öelda sulle või kellelegi teisele, aga kuna mingit meiliaadressit küljes polnud, siis kirjutan siia =) :
  ruumide rendi osas oleks ju hoopis odavam variant võtta ühendust mõne Tartu noortekeskusega (näiteks Lille Maja Karlovas) või keskkooliga, kus sellisel kellaajal tunnid niikuinii lõppenud on. Või mitte?

  Mann

 2. Tinn

  Ma arvan, et siinkohal polnud eesmärgiks mitte kõige odavam koht, vaid põnevaim koht laste jaoks, mida Mänguasjamuuseum kindlasti on 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.