Otsitakse teist kultuuri esindavat peret Eestis (mitte venelasi)

Vahepeal edastan veel kord vietnamlanna Trami otsingu, kes kirjutab oma diplomitööd Eesti lasteaedades käivatest välismaa lastest ja toidust –

“SOS! Hädasti vaja perega ühendust võtta, kas või maili teel, kus mõlemad lapsevanemad pole eestlased (ja venelased mitte). Saan hakkama eesti-, vene-, inglisekeelega. Elan Tallinnas. Ma võin sõita mujale ka kui vaja on

ja

Seletan, miks ei venelased sobi : sest nende probleem on juba (vähemalt mu enda arust) palju uuritud ja on muutunud stereotüüpiliseks. Loodan väga,et leida kas juudi- või tataripered, kellel om hästi tugev peretraditsioone. Saatsin nende esindus-seltskonnale kirja ( aadressid leidsin internetist), aga vastust veel ei ole saanud.

Tram”

Kui saate aidata, tema meil on lamhuu@mail.com

7 mõtet “Otsitakse teist kultuuri esindavat peret Eestis (mitte venelasi)

 1. andry

  Eestis, Tallinnas elavad perekond Nisamedtinovid, nad on peaaegu eestistunud tatarlased, tunnen neist yhtem, katsun trehvata, tuletam ulle meelde, kui ma märku ei anna.

  Ramil, Rafik ja äde ka, tema nime ma ei tea, aga tal on nii pagana ilusad pruunid silmad.

 2. Tram

  Aitäh ! Pille , osavõtmise eest. Kahjuks, et mul on vaja praegu neid peresid, kus mõlemad vanemad pole eestlased.

 3. Ann

  Kas korealaste perest oleks abi? Ma ainult ei tea kas lapsed käisid neil lasteaias või oli ema nendega kodune… Ei tundund neid veel sel ajal ja hiljem pole ka jutuks tulnud. Aga kui neist abi oleks siis kuidas nad sellel küsitlusele vastata saaksid?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.