Kuulutus: Tartu Lastehoiu Seltsis kaks vaba kohta

Meie seltsi hetkel kõige kallimas – aga väga heas! – rühmas on kaks vaba kohta.

See rühm asub Tartus, kesklinna-Tähtvere piiril, Veski 1, otse katoliku kiriku vastas vanas suurte akendega majas. On oma mänguväljak, on waldorf-suunitlus (kasvatajad on tulnud waldorf-suunaga Ploomikese lasteaiast; pole ühtegi plastist ega sünteetikast mänguasja, kõik lelud on kas käsitsi tehtud või looduseannid; kasutusel on kõik ülemaailmsed waldorfi-rituaalid ja joonistamistehnika jnejne.)
Seal hakkab olema kümme last (erinevas vanuses) ja kogu aeg tööl kaks kasvatajat. Pikk päev. Mahetoit, kolm söögikorda päevas.

Ja hind? Tartusse sisse kirjutatud lastele on see 2500 krooni kuus, pluss 500 krooni on toiduraha. (Kahjuks jah nii kallis, sest linnalt me alustamisoetust ikkagi pole saanud ja pearahad on suhteliselt väikesed, võrreldes reaalsete kuludega. Igaks juhuks märgin, et meie, korraldajad, oleme saanud 0 krooni tulu või tasu, oleme ainult oma aega, paberit, besiini jne kulutanud.)

Kuna kasvatajad jälgivad rühma dünaamikat, siis on vabad kohad:

– ühele 4-6 aastasele tüdrukule (või siis tüdrukule, kes kohe saaks 4)

– ühele üle 3-6 aastasele poisile.

PS. Kui huvitab see rühmakoht ja lapsel on samas linnalasteaias koht olemas, siis linnalasteaia koha saab peatada vastava lepinguga (näiteks aastaks) ning seejärel saab lapse pearaha taotleda meie seltsile.

Keda huvitab täpsemalt, ühenduge meie seltsi juhatajaga, Pille Rives, 5158093.

5 mõtet “Kuulutus: Tartu Lastehoiu Seltsis kaks vaba kohta

 1. kristiina

  kas see on kallis?? :O
  Tallinnas on päevahoiu tasu 6000-7000 krooni! kui ma sellise raha eest mahetoitu ja waldorf-pedagoogikat saaks, oleks ma omadega mäel. kahjuks nendes kallites hoidudeski on ükskõiksed ja külmad kasvatajad 🙁 ahjaa, söögiraha pn veel peale selle! (50 krooni päev üldjuhul) selle eest tuuakse lastele shokolaadikooki ja mannaputru, ühesõnaga sellist jama, mida kodus eales ei annaks 🙁
  peab vist Tartu kolima.

 2. Eppppp

  Jah, ka Tartus kommertshoidudega võrreldes on see odav. Aga tavalise inimese jaoks ikkagi suht kallis.

 3. anna

  miks see mannapuder jama on? ja enamik lapsi šokolaadikoogi peale kindlasti rõõmustab 🙂

 4. Eppppp Postituse autor

  Minu arust pole mannapuder jama, kui on kohapeal tehtud ja hästi tehtud. Võibolla Kristiinale tuuakse kusagilt mujalt tehtud, see tavaliselt läheb seistes-transportides pahaks.

  See, mismoodi paljudes hoidudes toitu mujalt tuuakse (pakendid ja transa!), see teeb valu.

 5. Gerrie

  The structure for your web site is a bit off in Epiphany. Netervheless I like your blog. I might need to use a normal web browser just to enjoy it.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.