Kaks kiiret teadet: roheraamat ja laste filosofeerimine

Esiteks: valminud on kordustrükk raamatust „Roheliseks kasvamine”. Tartu Maamessi ajal 23.-25 aprill 2009 on raamat müügil sõbrahinnaga (99 krooni) Eestimaa Roheliste boksis ja Lõunalehe boksis. Ja kindlasti annan teada, kus see veel edaspidi saadaval on (raamatupoodidesse läheb muidugi ka).

Teiseks: Laste filosofeerimine! Kas on siin 4-7 aastast tartlast, kes tahab meie lastega ühineda? Esmaspäevit kell 17.10-17.50 Hiie 32, Tähtveres? Seal arutatakse maailma asjade üle nagu “kas kividel on hing?” ja “mismoodi kassid mõtlevad?” ja “kui kõrvuti seisavad kaks nähtamatut inimest, kas nemad näevad teineteist?” ja mis iganes küsimused pähe tulevad.

50 kr kord.

Ja siin kirjutab sellest täpsemalt:

http://www.hot.ee/filosoofid/index.html

Umbes kaks nädalat tagasi on ka Ekspressis samast õpetajast lugu, aga ma hetkel ei leia linki.

4 mõtet “Kaks kiiret teadet: roheraamat ja laste filosofeerimine

  1. Eppppp Postituse autor

    Ja, ennetades kriitikat, me tegeleme ka roheraamatu e-keskkonda panekuga. Tahtsin alguses lihtsalt blogina panna, aga siis sain teada tasuta e-raamatukogu võimalusest. ajapuudusel on see veninud.

  2. eda

    Epp! Proovisin Sulle ka helistada, kuid Sul ilmselt polnud mahti vastu võtta. Annan siis siia teada, et meie Epp siiski keeldus filosofeerima tulemast. Ja ega ma tahtnud teda väga tagant sundida ka – eks siis arutleme temaga endiselt ise.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.