Alustame blogikampaaniat: postita viis linki ja kingi endale raamat!

Postita viis linki ja kingi endale raamat!
Petrone Print proovib väikest blogi-turunduse kampaaniat. Selles osalemiseks tuleks Sul postitada oma blogis järgmised viis linki:
1) 6. novembril ilmuva Berit Renseri ja Terje Toomistu hüpnootilise reisiromaani “Seitse maailma” treiler:
http://www.youtube.com/watch?v=qjwzT_w9uO4&feature=player_embedded


2) Justin Petrone intervjuu KUKU-raadios, kus ta räägib oma raamatust “Minu Eesti”: http://www.youtube.com/watch?v=zlIexCTg5k0

3) Kaja Tampere intervjuu KUKU-raadios, kus ta räägib oma raamatust “Minu Soome”: http://www.youtube.com/watch?v=soHob7ZHMZ0

4) Meeleolukas meenutus raamatu “Minu Austraalia” esitluspeost: http://www.youtube.com/watch?v=CLRqnaoOgnA&feature=player_embedded

5) Ja kirjastus, kes need raamatud on ilmale toonud ja kust neid netipoest ka osta saab: www.petroneprint.ee
Reeglid:
– Blogi peab olema juba enne kampaaniat aktiivselt toimiv
– Lingid peavad olema aktiivseks tehtud
– Lisaks linkidele tuleb postitada ka reeglid ja auhinnaraamatute nimekiri, et ka Sinu sõbrad saaksid tahtmise korral kampaanias osaleda.
– Kampaania algab 3. novembril ja kestab 3. detsembrini
– Üks blogi tohib osaleda üks kord.

Pärast postitamist saada oma meil blogilingiga aadressile blogikampaania@gmail.com ja anna teada, millist raamatut sooviksid endale kingiks ning kuidas sooviksid seda kätte saada (kas tuled ise Tartus järele või lisad oma postiaadressi).

Valik on Petrone Print kirjastuselt järgmine:
Minu Ameerika 1 – http://www.petroneprint.ee/minu_ameerika.php
Minu Ameerika 2 – http://www.petroneprint.ee/minu_ameerika_2.php
Minu Hispaania – http://www.petroneprint.ee/minu_hispaania.php
Minu Argentina – http://www.petroneprint.ee/minu_argentina.php
Minu Itaalia – http://www.petroneprint.ee/minu_itaalia.php
Minu Alaska – http://www.petroneprint.ee/minu_alaska.php
Minu Moldova – http://www.petroneprint.ee/minu_moldova.php
Minu Tai – http://www.petroneprint.ee/minu_tai.php
Naisena sündinud, 20 aastat hiljem, 1. osa – http://www.petroneprint.ee/naisena_syndinud.php
Naisena sündinud, 20 aastat hiljem, 2. osa – http://www.petroneprint.ee/naisena_syndinud_2.php
Lagerii – http://www.petroneprint.ee/lagerii.php
Tähe tänav – http://www.petroneprint.ee/tahe_tanav.php
daki.elab.siin – http://www.petroneprint.ee/daki_elab_siin.php
Tule, ma jutustan sulle loo – http://www.petroneprint.ee/tule_ma_jutustan_sulle_loo.php
Meestest, lihtsalt – http://www.petroneprint.ee/meestest_lihtsalt.php
Luugiga lehm – http://www.petroneprint.ee/luugiga_lehm.php
Kust tuli pilv – http://www.petroneprint.ee/kust_tuli_pilv.php
NB! Kingi saadab kirjastus Sulle tasuta koju Eesti siseselt. Kui soovid saada raamatut välismaale, tuleb Sul postikulud endal tasuda.

23 mõtet “Alustame blogikampaaniat: postita viis linki ja kingi endale raamat!

  1. Pingback: Raamatud « Krati blogi

  2. Pingback: Petrone Print teeb blogiturundust « POPOP

  3. Pingback: Raamatud « Riinukas kirjutab…

  4. Pingback: Postita viis linki ja kingi endale raamat! « Piripiiga võtab sõna

  5. Piripiiga

    Kampaania on tõesti kaasakiskuv, kaalukausile jäid “Minu Alaska” ja “Kust tuli pilv?” – lasteraamat tundus seekord kaalukam 😉

  6. Pingback: Petrone Print « Samuel & Simona

  7. Glacier

    Väga lahe kampaania – mind ärgitas see, et mitmed minu poolt jälgitavate blogide autorid on otsustanud osaleda, ka ise postitust üles panema:)

  8. Pingback: Commertial text « Fotosalv

  9. Pingback: Raamatutest kah veidi « Väikeste asjade jumal

  10. Pingback: Blogi-turunduse kampaania! « Reelika Blogi !

  11. Pingback: Blogi-turunduse kampaania! « Liisu ajaveeb :)

  12. Pingback: Supergirlyyy’s Weblog

  13. Pingback: Kingi endale raamat! « Same sh*t, different day.

  14. Pingback: kingi endale raamat! «

  15. Pingback: Arvusta meie raamatuid ja… kingi endale raamat :) | Petrone Printi tööd ja tegemised

  16. Pingback: Petrone Printi blogikampaania: postita viis linki ja kingi endale raamat! » Tikri Päevaraamat

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.