Justin raamatulaadal koos meie uhiuute raamatutega

Annan teada, et tänasest, umbes alates 11.30-st on ka Petrone Print Tallinnas, Rahvusraamatukogus toimuval kirjastuste jõululaadal.
Ja meilt juba uuriti, kas Petroned ise ka ikka seal on ja müüvad oma raamatuid. Mina ei müü, mina olen hetkel veel paastulaagris ja siis lähen koju laste juurde. (paastulaagri kogemusest kirjutan siis, kui taastumine ka möödas on ehk kuue päeva pärast.)
Aga Justin on laadal küll: nii neljapäeval, reedel kui ka laupäeval kell 12-14. See on jah aeg, kui võib minna talle pai tegema ja autogrammi küsima.
Meil on vahepeal (loe: eile) veel raamatuid välja tulnud. Minu “Marta varbad”, Hannes Võrno “Poisi lugu” ning Nirti “Ja anna meile andeks meie võlad” on ka seal laadal saadaval!

4 mõtet “Justin raamatulaadal koos meie uhiuute raamatutega

  1. kaja karuema

    oled seal tartu lähistel paastumas? olen ka seda värki kaks kroda isegi läbi teinud. pärast on töesti hea ja kerge olla:)
    ma tegelt tahaks ka nirti raamatut, aga eestisse tulekuni on veel aega… ehk saaks kirjastusest osta (söbrahinnaga)ja maksta ülekandega?

  2. Eppppp

    Jah, ma olen pansionaadis Loodus. Saab ikka osta, meil on tegelikult kodulehel ka sõbrahinnad, aga kui tahad eriti sõbralikku, siis meili mulle :).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.