Tänasest on tasuta jagamisel meie E-ainete välimääraja, lisaks allahindlus raamatutel

Olen tagasi Eestis ja kohe töhe sukeldunud. Äsja tuli trükist pisike rahakoti vahele sobiv voldik, mille trükki toetas Keskkonna Investeeringute Keskus KIK ja osa tööd oleme teinud vabatahtlikuna (aitäh põhiautorile Angelika Erinile, kujundaja Anna Laugule, logistik Tiina Tammeorule – ja mulle ka, sest idee autor olin mina :).
E-määraja on lühidalt öeldes selline pisike voldik, mida saad kaasas kanda ja kus on välja toodud KÕIGE OHTLIKUMAD lisaained, mida leiab toidus, ravimites jm.
Ma kirjutan sellest määrajast kohe veel. Minu jaoks sai idee alguse sellest, et tegin “Roheliseks kasvamise” raamatusse sidebari, pisikese kasti sisse ohtlikud Ed, ja kuulsin, et inimesed paljundasid seda lehekülje ja lõikasid selle sidebari välja, et saaks panna rahakoti vahele… Ja õnneks arvas ka KIK, et see on hea mõte, ja nii olemegi trükkinud seda 100 000 ringis.

Aga praegu siis annan teada, see on alates tänasest tasuta saadaval igas Apollo ja Rahva Raamatu poes! Piirangut pole, aga viisakas inimene muidugi jätab teistele ka :).
Ja seal on ka laudade peal Petrone Print raamatud, jaanuarikuine allahindlus! Kopeerin kogu nimekirja: raamatu nimi, siis sulgudes vana hind ja siis uus hind.

Naisena sündinud. 20 aastat hiljem. 1. osa (129.-) 49.-
Naisena sündinud. 20 aastat hiljem. 2. osa (129.-) 49.-
Kust tuli pilv? (75.-) 49.-
Daki. elab. siin. (39.-) 29.-
Tähe tänav. (49.-) 39.-
Minu Moldova (197.-) 99.-
Minu Alaska (197.-) 139.-
Meestest, lihtsalt (99.-) 69.-
Tule, ma jutustan sulle loo (129.-) 59.-
Lagerii. Näidendid (25.-) 10.-
Minu Argentina (129.-) 99.-
Minu Itaalia (199.-) 159.-
Tartu rahutused. Valik jutte (199.-) 159.-
Luugiga lehm (99.-) 59.-
Minu Ameerika 1. osa (164.-) 99.-
Roheliseks kasvamine (189.-) 125.-
Siis, kui seened veel rääkisid (99.-) 75.-
Minu Eesti 1. osa (199.-) 169.-
Mina olen ookean, keskkonnaraamat (259.-) 199.-
Seitse maailma. Reisiromaan (199.-) 159.-
My Estonia 1 (199.-) 169.-
Minu Nepaal (179.-) 149.-
Minu Mongoolia (179.-) 149.-

Ma ei hakka linke raamatutele lisama, neid raamatuid nagunii näete ju siin blogis vasakul küljel ka. Ja selle hinnaga on nad siis kaks nädalat nii Apollo kui Rahva Raamatu poodides.

26 mõtet “Tänasest on tasuta jagamisel meie E-ainete välimääraja, lisaks allahindlus raamatutel

 1. keelek6rv

  kas seda e-värki oleks pidanud letist küsima või saab selle tasuta kaasa midagi ostes? ma petroneprindi allahinnatud raamatute juures küll ei näinud seda.

 2. Eppppp

  See peaks olema seal meie laual väljas!! Kus sa konkreetselt käisid?
  Selle saab tasuta kaasa tegelikult isegi siis, kui sa poest MITTE MIDAGI ei osta.

 3. E

  Pane siia .pdf fail allalaadimiseks. Poes mul nagunii ei tule meelde seda voldikut küsida, ilmselt ka paljudel teistel, samas selline voldik väga vajalik paberike.

 4. Sekeldaja

  Väga tore idee!
  Kiitust lisaks – mõned vinguvad, mõned tegutsevad. Viimane võiks enesekriitika korras ka enda kohta käia.

 5. Maris

  Käisin just täna Kristiine Apollos ning ei näinud küll voldikut kuskil. Vaatasin ka Minu sarja soodusletti, kassas muidugi ei käinud, kuna midagi ei ostnud.

 6. Eppppp

  Teate, me panemegi pdf-i üles ka (aga siis ei saa te muidugi väljaprinti ilmselt nii paksul paberil kui on meie ametlik trükk).
  Ja pdf-i paneme pärast seda lauakampaaniat. Nii et peate natuke ootama.

  Muide, saate selle voldiku kaasa ka Petrone Printi e-poest.

 7. Eppppp

  Me kohe läheme uurime nii Tartu kui Tallinna poodides, võite veel teada anda, kui kusagil RRs või Apollos pole E-määrajat – meie laual – väljas.
  Igatahes peab olema ning peab olema võimalik seda saada ka siis, kui midagi ei osta.

 8. Elina

  Tundub olevat väga mõistlik asi see välimääraja, aga kas see ongi mõeldud ainult Tallinna ja Tartu inimestele?

 9. norija

  Mida tähendab “jaanuar 18th” ja “sidebar”?
  Ehk on nendele mõni eestikeelne vaste?

  Edu!

 10. Kristiina

  Näppisin just täna Kristiine Apollos (Tallinn) teie soodusraamatuid, “Ookean” ahvatles kõige enam, aga siiski ei ostnud. Voldikuinfo oli üleval, aga voldikuid ei kuskil…Mõttes otsustasin, et ju siis ostuga antakse kaasa. Nii et ei ole jah Kristiines.

 11. Lugeja

  Mina ka Tartu Apollos, Kaubamajas, nägin teie lauda, aga kusagil ei näinud seda voldikut!
  Igatahes hea mõte, minu komplimendid.
  Kas seda teie toimetusest ka tasuta saab?

 12. Anne

  See voldik on letil kassade juures, vähemalt Ülemiste keskuse Apollos oli, kohe väga nähtaval kohal ja kui ostsin raamatu, pandi see raamatuga kaasa.

 13. Eppppp

  Saab küll toimetusest tasuta ka! Me oleme avatud 11-15, Kastani 1, tagauks, Tartu.

  Mis mu anglitsismi puutub, siis on vähemalt kohe sealsamas ju ka järel eestikeelne selgitus: sidebari, pisikese kasti…

  Voldikud peaks olema meie laua juures ja kassa juures.

 14. Katrin Aedma

  Hei, Epp!

  Tänud info eest. Hea teada. Sõbratar juba tellis mult, et saadaksin selle lisatrükise talle Kölni. Loodan täna poest selle voldiku ka leida.

  Edu tegemistes ja kohtumiseni mõnel filmiõhtul. Kui aega siis võid läbi tulla Galerii Yo-st Pikk 12. Seal teeme täna 19.01 esimese naisteka kell 19:00 teemal “Mehed ja Naised.” Hea meelega soovitan huvilistele ka Sinu “Meestest, lihtsalt” 🙂

  Katrin

 15. Eppppp

  Ma nägin ise eile õhtul seda voldikut (enne ju ei olnud näinud oma silmaga, puutunud oma käega). Võtan natuke tagasi oma sõnad, justkui see oleks väga paksul paberil. Selline keskmine paksus… Aga ökopaber ja looduslikud värvid ja kahele poole trükitud.
  Kui paksust arutasime, siis oli üks kaalutlus ka see, et see ei hakkaks rahakotis liiga paksult ruumi võtma.

  Katrin, ma paraku ei tulla täna Tallinnasse. Aga head esitlust sulle! Ja raamatule – head lendu!

 16. Yzma

  Tere,

  ostsin eile Rocca al Mare Rahva Raamatust teie Maroko-raamatu ja voldikud olid kenasti korviga leti peal saadaval. Kõigile.

 17. Riina

  oh ma pean ka nüüd kas midagi tellima või ootama kuni pdf netti jõuab, pole ju mul siin pommiaugus ei Apollot ega Rahvaraamatut

 18. Piret

  Kirjasaatjad teatavad- Tallinnas Viru tn Apollos oli voldik kenasti kassa kõrval olemas ja reklaam sellele teie raamatute juures ka olemas.

 19. Eppppp

  Riina, sa võid ka ainult E-määraja ostu tellida ja maksad siis selle pisikese postikulu meile. Vaata petroneprint e-poes.
  Aitäh kirjasaatjatele :).

 20. norija

  “Mis mu anglitsismi puutub, siis on vähemalt kohe sealsamas ju ka järel eestikeelne selgitus: sidebari, pisikese kasti…”

  Ei, see küll asja selgemaks ei tee, paraku.

  🙂

 21. toimetajaOK

  No kes norida tahab, saab norida alati, aga ju on asi Epu ajakirjanduslikus taustas. Selles ringis on sõna “sidebar” – mis ongi pisikeses kastis tekst muu teksti sees, värvilisel taustal või raamis või joonte vahel, igatahes esile tõstetud – igati arusaadav. Ja kui ise asja sees oled, siis ei tule alati selle pealegi, et keegi võib mitte aru saada – eriti veel siis, kui on juba täpsustatud, et “sidebari, pisikese kasti”…

 22. Liisu

  Paar päeva tagasi Lõunakeskuse Apollos ka ei olnud, abikaasa käis küsimas, seal öeldi, et ühe raamatu vahel jah on selline, aga eraldi ei ole.

 23. Rael

  Minu rahakotti kaunistab nüüd raamatust paljunduse asemel trükist tulnud punane voldik.

  ps: Tundub, et viimasel ajal on tootjad hakanud märkima risti vastupidiseid asju pakenditele. Kõik see, mida tundsin ennem E märgi ja numbri järgi on sõnades pandud ja vastupidi. Ega see mulle paha ei tee mõlemat jälgida, aga silm ei haaranud esimestele kordadel kohe.

 24. Uss

  Eile oli veel Apollo Kristiines Minu sarja raamatut juures korv E-ainete välimäärajaga olemas.

 25. Bobbo

  Tu es simplement magnifique! Je suis en région Centre, mais plutôt au nord. J’ai 38 ans et je n’ai qu’un hobby faire jouir mesdames plutôt 45-65 ans, je fais cela depuis plus de 10 ans et ca marche fort! J’adore cela! Je n’ai pas l&1bu#7;ha8it2de de répondre par mail, mais ton corps m’attire beaucoup. Alors pour une fois…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.