E-määrajat saab nüüd meie kontorist (poekesest) Tartu kesklinnas

Jah, kolisime! Petrone Print on nüüd Tartu südames, ülikooli peahoone ja linnaraamatukogu vahel, aadressil  Küütri 16 (täna peaks sildid ka üles saama). Ja seal on meil nüüd üsna esinduslik avatuba, mida võib ka poekeseks nimetada, ja sealt saab kirjastusehindadega osta raamatuid.

Praegu saab sealt ka tasuta endale E-määrajat võtta.

Alates tänasest on meil müügil (kohe tuleb meie netipoodi ka) luup. See käib E-määrajaga kaasa, soovitame seda teadliku tarbija rahakoti vahele, nii et kõik imepisikeses kirjas trükitud lisaained saaks tootesiltidelt ära lugeda ja ohtlikest ainetest hoiduda. Niisuguseid luupe ei ole palju saada, meile leidsime ja nüüd levitame – hind on sel 15 krooni.

Ja täna kell 18 on avalöök meie kohtumisõhtute sarjale – hakkame tegema meie uue naabri :), Tartu linnaraamatukoguga koostöös korra kuus kohtumisõhtuid, linnaraamatukogu 4. korruse saalis. Kõigepealt räägin mina “Minu”-sarjast ja siis räägib Kaia-Kaire Hunt “Minu Nepaalist”, vaatame seina peal pilte ja kuulame, mismoodi Kaia vabatahtlikuna lastekodus töötas.

Niisugused kiired teadaanded. Mu loominguline komandeering ei ole veel lõppenud. Ikka kirjutan oma südame-raamatut ja tahan selle pühapäeva õhtul toimetajale saata…

Üks mõte “E-määrajat saab nüüd meie kontorist (poekesest) Tartu kesklinnas

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.