Nepaali filmi- ja vestlusõhtu

Roy Strider ja “Minu Nepaali” autor Kaia-Kaire Hunt tutvustavad Nepaali.

Location:Genialistide klubi
Time:9:00PM Wednesday, March 10th

Selle kolmapäeva õhtul ootame kõiki Nepaali-teemalisele filmi- ja vestlusõhtule. Muusik ja kirjanik Roy Strider (“Minu Mongoolia”) räägib juttu Kaia-Kaire Hundiga, kes elas Nepaalis ning tegi seal vabatahtlikutööd. Õhtu käigus saame teada, mis elu elavad inimesed Himaalaja jalamil, kuidas on sealne ühiskond erinev meie omast ning milliseid üllatusi Nepaal pakub.

Pärast vestlust näitavad Roy ja Kaia-Kaire 2008. aastal valminud režissöör Neasa Ní Chianáin‘i skandaalset dokfilmi “Fairytale of Kathmandu” (“Kathmandu muinasjutt”).

Film jälgib Iiri poeedi Cathal Searcaighi elu ja tegevust Nepaalis. Algselt luuletajast sõbra kutsel müütilisest Himaalaja riigist filmi tegema sõitnud režissöör avastab viimaks, et sõbra elu pole sugugi nii helge nagu seda välja näidata soovitakse. Sõbraliku lääne mehe ja usaldavate idamaa poisikeste sõprus võtab veidrad värvingud. Viimaks on filmi autor sunnitud algsest ideest loobudes tegema oma sõbrast ja naabrist ehmatava linateose.

Pärast filmi pakub Roy traditsioonilist Nepaali teed.

Homme loodetavasti saan aega siia blogisse ka oma eluoliust kirjutada. Oleme praegu Singapuris, tagasi Malaisiast.

6 mõtet “Nepaali filmi- ja vestlusõhtu

 1. Gaili

  PS. See film on muuseas täitsa hea, soovitan. Oleks vestlusõhtu Tallinnas (kuigi arvan, et Tartus), siis läheks isegi ja vaataks uuesti üle.

 2. Eppppp

  Ups, ma kopeerisin Facebooki sündmuse sisu ja kohta-aega mitte.

  Nepaali filmi- ja vestlusõhtu
  Location:Genialistide klubi
  Time:9:00PM Wednesday, March 10th

  lisan postitusse ka.
  Aitäh, Gaili!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.