Täna on Justin Petrone, Kristiina Praakli ja “Minu Itaalia” Tartu Linnaraamatukogus

18. märtsil kell 18.00 kutsume kõiki Tartu Linnaraamatukogu ülakorruse saali (Kompanii 3/5) kohtuma „Minu Itaalia” autori Kristiina Praakliga! Vestlusõhtu juhatab sisse meie kirjastuse esindaja ja raamatu “Minu Eesti” autor Justin Petrone, kes on päritolult enamjaolt itaallane.

Kristiina näitab slaide ja räägib, milline on tema Itaalia, ning mis on see, mis teda ikka ja jälle Saapasääremaale tagasi tõmbab.

See on teine üritus linnaraamatukogu ja kirjastuse Petrone Print lugemisaasta kohtumisõhtute sarjast. Rohkem infot saab telefonil 736 1396 või aadressil dagmar@petroneprint.ee

Kohtumisõhtul saab osta ka sõbrahinnaga raamatuid!

7 mõtet “Täna on Justin Petrone, Kristiina Praakli ja “Minu Itaalia” Tartu Linnaraamatukogus

 1. helle

  Enamjaolt itaallane!!? pole sellist määratlust kuulnud.
  Aga kas te siis, enamjaolt maailmakodanikud, olete tagasi oma reisilt? Teie jah, perekond Petrone!

 2. Anonüümne

  Tagasi jah, ma saatsin sulle gmaili kirja ju ka, isegi kaks!
  Kuidas siis öelda – inimene on segavereline, ta on 50% itaallane (kaks vanaisa on itaallased) ja see on kõige suurem ports seda, kes ta on :).

 3. helle

  Lugesin kirja läbi. vastasin ka.

  Justini juurte puhul tundus mulle veidi naljakas just väljend “enamjaolt” – muud midagi. Ma ju tean, et ta on 50 protsenti itaallane.

 4. kapsutaja

  Tahan küsida, kas raamatukogu kirjutab ette, et ainult tund aega ongi esitlus ja siis natuke veel peale? Eile tundus peale lõppu, et nüüd nagu alles asi algab… 🙁

 5. Eppppp

  Minu teada pidi olema umbes poolteist-kaks tundi, ma ise seekord ei olnud, ei oskagi kommenteerida.

 6. Eppppp

  Edaspidi on plaanis nii, et esinemine 1,5 tundi ja siis on veel aega küsimustele vastata, diskuteerida, ja nt autogramme anda. Ning kahe tunniga siis saab kohtumisõhtu läbi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.