Lastekodust edukalt välja lennanud…?

Pöördun taas blogi poole, sest elu näitab, blogist saab kõike, kindlasti on mõnel lugejal olemas vastus, antud juhul hea inimese soovitus.

Nimelt, taas hakkab kätte jõudma sügis ja me plaanime taas jagada raha ellu astuvatele lastekodulastele. Nii nagu seda tegime eelmisel sügisel – siin on meenutuseks üks uudiseke ja telelõik. Ja meeldetuletuseks ka see, et kõik, kes on ostnud meie “Marta varbad” raamatu, on osalised – iga raamatu ostu pealt läheb 10 krooni fondi, millega aitame neid toetust vajavaid noori.

Sel aastal teeme seda taas, aga vahepeal on mullune patroon Erika Salumäe kolinud ära Hispaaniasse ja skaibiühendus on tal seal hetkel ka kehv. Nii oleme jõudnud mõtteni, et selle ürituse patroonluse võiks sel aastal anda kellelegi teisele – sest on ju teisigi, kes on kasvanud lastekodus ning ilma ema-isa toetuseta kasvanud tublideks inimesteks. Meil tuleks üks selline  leida! Ja loota, et ta on nõus tulema meie üritusele ja rääkima meie seitsme  stipendiaadiga, ning andma neile üle rahatoetuse.

Kui oskate soovitada sellist inimest, palun tehke seda – kas siin kommentaariumis või epp.petrone@gmail.com. Aitäh!

3 mõtet “Lastekodust edukalt välja lennanud…?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.