Müüa pisike hubane korter Karlovas

….

See on muide Justini kunagine kodukontor, kus on osa tema “Minu Eesti 1” kirjutatud :). Ka on seal üürnikuna hiljem elanud kirjanik ja blogija Dagmar Lamp aka Daki.

Ja sain just teate, et praegune imeline üüriline soovib töömuutuste tõttu lahkuda… Paneme selle korteri müüki, kas keegi vajab? OTSE OMANIKULT, ilma maakleritasuta, hind madal (uurisin turuhindu), sest meile on distantsilt peremeheks olemine koormav.

HIND ON 14 000 eurot.

KONTAKT: võib mulle meilida epp.petrone@gmail.com ja 52 71 009, ma ilmselt annan edasi praeguse üürniku kontakti, kes siis saab näidata ja ka kõigile küsimustele vastata.

(Ja kui ikkagi miskipärast ei leia ostjat, siis augusti lõpunädalal võite oodata väljaüürimise kuulutust ja broneeringu selleks võin ka kohe vastu võtta :).

Aadress on Alevi 3-1, Tartu.

Kasutan siinkohal ühte kunagist kuulutust, kuhu lisan värskemad andmed ja täpsustused sisse.

“Hubane päikesepoolne elamine.

Korrus: 1/2
Tube: 1
WC-d: 1
Üldpind: 14,4 m²
Hoone materjal: Puit
Küte: Ahiküte, elektriküte
Omandivorm: Korteriomand
Valmidus: Koli sisse, vabaneb kiirelt
Aknad: Pakettaknad
Hind: 14 000 eurot

Lisaandmed: internet, digi-TV, suletud trepikoda, külmik, dušš, soe vesi, WC sees, mööbel.

Müüa ühetoaline korter Tartus Karlova linnaosas, idüllilises idi boheemlaslikus puumajade rajoonis. Kesklinn jääb lühikese jalutuskäigu kaugusele.
Korter paikneb kahekorruselise maja esimesel korrusel. Uuele omanikule jäetakse (soovi korral) ka mööbel. Sisenedes jääb paremat kätt dušinurgaga tualett. Punasest tellisest puupliit annab sooja, millest jätkub kaheks päevaks. Lisaks on korteris elektriküte, mida vajadusel kasutada. Olemas kõik vajalik inventar söögivalmistamiseks – lisaks puupliidile ka elektripliit, külmkapp, valamu. Korteris on tehtud hiljuti kapitaalremont (vahetatud torud ja elektrijuhtmed, ehitatud uus soemüüriga pliit ja duširuum). Osa remondist tehtud kaks aastat tagasi, osa neli-viis aastat tagasi.
Trepikoja miljööle lisavad autentsust postkastid ja nende taustaks olev traditsiooniline eelmise sajandi alguse seinamaaling.
Maja taga muruplats koos õunapuudega ning igale korterile oma kuuriboks, lisaks kuulub sellele korterile hoiuboks koridoris ja kasutada saab ka pööningut. Parkida saab nii maja ees kui ka hoovis.

Päikeseline, lõunapoolsete akendega elamine ootab uusi omanikke…”
Kommenteerin veel niipalju, et korter hoiab talvel väga hästi sooja, seal on vahetatud aknad ja madal lagi, küllap seetõttu. Torude soojas hoidmiseks on ehitatud oma küttekaablisüsteem. Soe vesi tuleb boileriga, boiler on hiljuti puhastatud, ka ahi on hiljuti puhastatud ja tõmbab korralikult.

Mööbli võime nii sisse jätta kui ka välja viia, oleneb, mis kokku lepime.

Pildid on siin: