Gordoni perekooli kiituseks ja – tuleb Viljandisse!

NB Olin kogemata alguses valest Anti kirjast kuup2evad v6tnud, nyyd on 6iged.

Ma käisin esimest korda Gordoni perekooli kursustel Tartu rahvaülikoolis paar aastat tagasi, psühholoog Kiira Järve juures. Siiani saan lähedastega suheldes nendest kursusel läbi võetud teadmistest ja treeningutest abi. Kuula inimest, peegeldades tagasi; ära anna hinnangut; õpi andma neutraalseid mina-tunnen-nii-ja-kuhu see-viia võib teateid, mitte laadungiga sina-oled-nõme teateid… Marta kutsus neid õhtuid omamoodi: “emme käib heade emade koolis”. Samas koolis käis ka mu sõbranna (kes omakorda Marta sõbranna ema), hea oli pärast tundi koos koju minna ja veel kord arutada. Ma julgeks öelda, et mingisugune tasandi vahetus nende kuude jooksul tasapisi toimus. Ma tõesti muutusin paremaks emaks ja oskan oma lapsi paremini kuulata, samas saavutades ka seda, mis minule oluline on. Inglise keeles kutsutakse sedaThomas Gordoni koolkonda “parent(ing) effectiveness training” – ehk siis efektiivseks lapsevanemaks õpetamine.

Samas on mul tunne, et ma ei suutnud kõike veel omandada. Nii et minul on plaanis Gordoni perekool uuesti läbi teha, nüüd teise õpetaja käe all – psühhooloog Anti Einbaumiga. Ka Justin tuleb. Usutavasti tuleb see aja ja raha investeering tagasi harmoonilisemate ja efektiivsemate suhete näol. (Kui nipid selged, siis aitab see kõigiga suhtlemisel, mitte ainult laste ja abikaasaga, samamoodi näiteks suheldes tööalaselt või naabritega või ämmade-äiadega vms.)

…See oli siis tasumata reklaam sellele, et Anti Einbaum tuleb sel kevadhooajal VILJANDISSE TEGEMA GORDONI PEREKOOLI. Edasi kopeerin siia meili Antilt:

 

 

Kõigile, kes tahaksid olla parem lapsevanem:
Gordoni Perekooli põhikoolituse järjekordne alustajate grupp koguneb Viljandis aprillis-mais 8 korda kolmapäeviti kl 17:45-21:00, vaid esimene kohtumine on pühapäeva, 8. aprilli õhtul.
Registreerumine kuni 2. aprillini või kuni grupis kohti jätkub.
Põhjalikum info koolitusest on aadressil www.perekool.anti.ee ja www.sinamina.ee

Registreerumiseks tuleb ühendust võtta  Anti Einpaul <perekool@anti.ee>

Rohkem infot – http://www.sinamina.ee/ee/uudised/alustab-gordoni-perekooli-grupp-viljandis/

www.perekool.anti.ee

http://www.sinamina.ee/ee/uudised/anti-einpaul-perekoolitus-toob-perre-meelerahu/

http://www.eestikirik.ee/node/13790

 

2 mõtet “Gordoni perekooli kiituseks ja – tuleb Viljandisse!

 1. Anti Einpaul

  Lisan veel siia ka selle hea uudise, et tänu Swedbanki annetuskeskkonna toele on veel paaril üksikvanemal võimalik osaleda koolitusel soodushinnaga 25 €! Andke ainult märku!
  Anti Einpaul, 5106176

 2. Raili

  Tere Epp! Soovin teie perele ilusaid Ülestõusmise Pühi!
  p.s. Oleme ka Eesti-Ameerika abielupaar, kes elab Viljandis ja ma mõtlesin et oleks tore teiega kunagi kohtuda!
  Raili

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.