Müüme oma Setu talu

Selle kohaga on meil täitsa suur armastus, aga no ei jõua me sinna nii piisavalt, et saaksime hooldada. Proovime sellele leida peret, kellele see heaks suvekoduks sobiks.

Otsustasime hinna alla lasta 49 000 pealt 39 000 peale.

Osa pilte siin, rohkem aga kv-veebis: www.kv.ee/1961648.

TOIMET: Arutasime Justiniga, ilmselt jääb see hind vaid niikauaks, kuni ise tagasi välismaalt jõuame ja ise sinna. Ca kaks nädalat. Kui selle ajaga pole ilmunud kosilast, siis võtame majakese müügilt maha ja hakkame ise edasi tegutsema. (Ma küll ei tea, kust me selle aja leiame, aga küllap siis leiame, kui see saatus on :))

Nii et, saatus, näita end. Kas meile või kellelegi teisele see majake?…

Seto maja 01Seto maja 3Seto maja 1Seto maja 2

 

 

6 mõtet “Müüme oma Setu talu

 1. Angelika

  Tere. Mulle väga meeldib Teie talu ja sooviks tulla vaatama.Kui olete reisilt tagasi palun andke teada kunas võiks tulla .

 2. Maarika

  Tervist, Mulle ka väga imponeeris, Olen sinna kanti sõitmas järgmisel nädalal, kas tohib paluda, et maakler helistab mulle 5090085.
  Tervisi,
  Maarika

 3. kiki

  saate talust lahti kindlasti..nii kahju, et keegi ei anna järelmaksuga elamist 🙁 Pank laenu ei anna..aga vat üüri võõrale saame maksta küll 🙂

 4. kreditkarte gefunden was tun

  I’m so sad almost everything is already sold out on MAC.com! I’m (not so) patiently waiting for it to launch on the Nordies website. I would try to go to a counter but I’m sure it will be capital C Crazy!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.