Pühapäeviti teraapiatoas: Monika kristalliteraapia, kaardid ja kivituvastus

img_0478MONIKA AMBRE ootab sind “Indiast” poekese (Tartus, Rüütli 4 sisehoovis) hubases teraapiatoas, igal pühapäeval alates kella 11st kuni õhtutundideni pakub ta oma abi. Monika juurde saad endale aja kinni panna meiliaadressil monika@indiast.ee või telefonil 52 84 784 või “Indiast”  poe telefonil  568 168 65. Aga võib ka otse poes müüja poole pöörduda registreerimiseks.

MONIKA RÄÄGIB ENDAST: 

Mäletan, et lapsena vaatasin vanaema vääriskividega ehteid ja mõtlesin, et ma oleksin nagu kunagi neid ise valmistanud, mäletasin seda kusagilt läbi elude. Siis tulin reaalsusesse tagasi ja ütlesin endale, et võib-olla ma hakkan neid ikka tulevikus ise tegema. Aga ei hakanud. Lõpetasin hoopis Tartu Ülikoolis kirjanduse ja kultuuriteaduste eriala. Kuidas ma siis kristallide juurde jõudsin? Olin oma elus aastal 2011 kõige sügavamas hinge mustas öös. Ja valguskiirteks osutusid kristallid. Läksin Sisemise Tarkuse Kooli “Universus” kristalliteraapia kursustele, läbisin kõik neli astet ja lõputööks kirjutasin köitmata raamatu ehk inspiratsioonikaardid, need olid üheks põhjuseks, miks asutasin vaimsetele teemadele pühendatud kirjastuse “Inglitiivul”.

MONIKA AITAB:

Inglikaartide ja inglitaro abil tulevikusuundade vaatamine, 1-1,5 tundi, hind 35 eur. 

Inglikaartide kasutamise õpetus, 1-1,5 tundi, hind 35 eur.  Olen ise läbinud Dr Doreen Virtue kursused, kus õppisin põhjalikult neid kaarte tundma ning õppisin ka edasi õpetama… Nende kaartide abiga on võimalik näha vihjeid tuleviku suunas ning saada paremat ühendust sind toetavate inglitega.

Kristallikaartide kasutamise õpetus,  1-1,5 tundi, hind 25 eur.  Neid minu loodud inspiratsioonikaarte  „Kristallide kuningriigi sõnumid“ saab kasutada mitmel moel, nii igapäevaste sõnumite allikana, konkreetsele küsimusele vastuse leidmiseks kui ka kehale asetatuna energiablokeeringute eemaldamiseks.

Kristalliteraapia seanss, 1-1,5 tundi, hind 35 eur.  Oma teraapias kasutatan kristallide energiat ja võnkesagedust erinevate füüsilis-energeetiliste blokkide eemaldamiseks.

Seanss algab tavaliselt lühikese konsultatsiooniga. teraapiat teen läbi riiete, selle käigus paigutan kehale ja keha ümber eri tüüpi kristalle, mis aitavad tõsta vibratsioonitaset nii füüsilises kehas kui ka erinevates aura kihtides.  Kristallides peituv elujõud tasakaalustab ja puhastab tšakraid (inimese kehas olevaid silmale nähtamatuid energiakeskuseid). Iga tšakra juurde sobivad teatud kristallid, näiteks tsitriin, tiigrisilm ja merevaik toetavad päikesepõimiku tšakrat.

Kivituvastus-tutvustus, 1-1,5 tundi, hind 25 eur. Sul on võimalus kodust oma kristallid või ehted kaasa tuua ja nende kohta rohkem teada saada: mis päritolu nad on, kuidas need Sinu keha mõjutavad ja kuidas nendega paremini koostööd teha.

Oled oodatud!

monika@indiast.ee, tel. 52 84 784.

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.