Esmaspäeviti teraapiatoas: Maila väeehted, reiki ja konstellatsioonid

img_20161106_133235-1

MAILA PAALMÄE ootab sind “Indiast” poekese (Tartus Rüütli 4 sisehoovis) hubases teraapiatoas igal esmaspäeval kell 11–19. 

Maila juurde saad endale aja kinni panna meiliaadressil maila@indiast.ee või telefonil 5850 8878 või “Indiast”  poe telefonil 5681 6865. Aga võib ka otse poes müüja poole pöörduda registreerimiseks.

MAILA ENDAST:

Olen siia ilma tulnud kaasasündinud võimetega. Õppinud elu jooksul juurde erinevaid teraapialiike, massaaže,  läbinud kõik reiki astmete kursused, olen läbinud ka šamaanikoolituse ja käinud õppimas põlisrahvaste juures,  osalenud Eesti esimeses “Selgeltnägijate tuleproovi” telesaates, saanud palju kogemusi oma ravitsejatöö kaudu. Olen pidevalt täiendanud ja kombineerinud oma ravitehnikaid. Viimati õppisin väärismetallist ja vääriskividega filigraanehete tegemist ja see on võitnud mu südame. Praeguseks on mul oma hõbesepa töökoda ja valmistan inimestele päris nende enda soovi järgi väeehteid, kujundades ehted otsast lõpuni,  laadides need tervendava energiaga. Just nii soovin ma oma võimeid inimeste heaks kasutada, aga jätkan ka kõigi teiste mulle antud annetega teie abistamist.

MAILA JUURES SAAB:

Reiki tervendusseanss kristallidega, 60 min, 35 eurot. (Minu enda meetod, kuidas kombineerin iidset tervenduskunsti reikit ning kristallide energiat.)

Perekonstellatsioonid  1,5 t, 60 eurot. (Võimalus vaadata oma suguvõsa karmalisse minevikku, sellest õppida ja puhastuda.)

Lenormandi kaartidega elusuundade vaatamine 60 min, 35 eurot. (Minu tunnetuse järgi kõige täpsemad tulevikusuundade näitajad, lisaks võime uurida vastuseid ka muude kaartide abiga.)

Lenormandi kaartide õpetus1–3 inimest, 1,5 t, 50 eurot. (Ideaalis võiks õppida vähemasti kaks seanssi ehk kolm tundi kokku, et kaartide kasutus tõesti selgeks saada.)

Hõbesepa konsultatsioon, 1 t, tasuta. (Võib tulla lihtsalt oma vajadusega, oma ideega, oma kiviga, oma ümber tegemist vajava ehtega… Võib tulla lihtsalt juttu ajama ja mõtleme koos välja, millist ehet on vaja ja kuidas seda luua.)

Väeehete tegemise konsultatsioon, 1 t, tasuta. (Õpetan sulle, kuidas ise endale koostöös minuga väeehet teha. Tule kohale ja arutame.)

Olemasolevate ehete väega laadimise õpetamine, 60 min, 25 eurot. (Tule kohale oma kallite ehetega, kellega sooviksid koostööd suurendada, ja ma õpetan sulle, kuidas.)

Reiki 1. astme koolitus, 1–3 inimest – 4,5 tundi, 75 eurot. (Õpetan tegema reikit ja läbime ka ühise pühitsuse.)

Reiki 2. astme koolitus, 1–3 inimest – 4,5 tundi, 150 eurot.

Kokkuleppel ka reiki 3.–4. astme koolitus.

Oled oodatud!

maila@indiast.ee, tel 5850 8878

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.