Kolmapäeviti teraapiatoas: Ene Muiste kristallireiki ja massaažid

ene-muiste-169x300ENE MUISTE ootab sind “Indiast” poekese (Tartus Rüütli 4 sisehoovis) hubases teraapiatoas igal  kolmapäeval alates kella 9 kuni õhtutundideni.

Ene juurde saad endale aja kinni panna meiliaadressil ene@indiast.ee või telefonil 522 9086 või “Indiast” poe telefonil  5681 6865. Aga võib ka otse poes müüja poole pöörduda registreerimiseks.

ENE ENDAST:

Töötasin üle 25 aasta ühe vana ja väärika juveelikaupluse juhatajana.  Kõik oli nagu hästi, aga hing ei olnud rahul.
Aastatuhande vahetuse paiku pani elu mind olukorda, mis oleks võinud mu murda.  Hakkasin otsima väljapääsu ja nägema laiemat pilti. Olen tänulik, et leidsin julgust küsida abi ning leidsin õpetajad, kes näitasid mulle uut rada. Öeldakse, et aeg parandab kõik haavad. Armid jäävad alles, aga aeg aitab leppida.

Ja nii algasid õpingud, mis on muutnud mu elu: Silva meetodi kursused, reiki, ayurveda, klassikaline, India pea- ja Tai jalamassaaž. Olen ka diplomeeritud kristallireiki praktik. Ma tean, et jätkan, sest inimene õpib, kuni elab.

Kaks aastat tagasi julgesin teha lõpliku pöörde, jätsin juveelipoe töökoha.  Sellest ajast alates ongi minu rajaks reiki ja massaaž.
Olen üleni tänulik oma varalahkunud kallile pojale, et ta tuli mind õpetama ja õigele teele suunama!

ENE HOOLITSUSED:

Reiki, 60 min, 25 eurot.  (Reiki on pärit Tiibeti ravikunstist ja levinud Jaapani kaudu üle maailma. Reikitervendaja on kanaliks vahendamaks reikienergiat, tähtsamad toimed on eluenergia suurendamine, aura tugevdamine, haiguste põhjusteni jõudmine, stressist ja negatiivsusest vabanemine, valu vähendamine, lihaste lõdvestamine.)

Kristallireiki, 60 min, 30 eurot. (Tervendus, kus reikienergia kanaldamine toimub läbi kristallide. Kristallide üks põhiomadusi on ümbruskonna harmoniseerimine. Meie keha haigestumise põhjuseks on enamasti loomuliku tasakaalu puudumine. Kasutades kristallide abi, suudab keha taas tasakaalu saavutada ja alustada enesetervendamist.  Tervenemise protsess on kiirem kui kristalliteraapias või reikis eraldi.)

Klassikaline massaaž, 60 min, 25 eurot. (Kogu keha hõlmav massaaž lihaspinge vähendamiseks ja lihastoonuse tõstmiseks, vere- ja lümfiringe parandamiseks, sisemise tasakaalu taastamiseks. Massaaži võib kasutada ka konkreetsete tervisehädade leevendamiseks, näiteks kaela-, õlavöötme- ja seljavalude  puhul.)

India peamassaaž champi, 50 min, 23 eurot. (Loodusteraapia, nii-öelda stressipesu, kus sooja õliga masseeritakse läbi pea, kael, nägu ja õlad, puhastatakse energiakanalid blokeeringutest, et vähendada väsimust, stressi, peavalusid ning parandada verevarustust ja juuksekasvu.)

Oled oodatud!

ene@indiast.ee, või tel 522 9086

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.