Laupäeviti teraapiatoas: huvitavad külalised

15033762_1810730809198367_610506944_n…panen ka selle blogisse üles. Nimesid veel ei pane, aga tulemas on huvitavaid külalisi :). Aga võid ka ise kedagi soovitada või seda postitust kellelegi jagada, kes võiks meile külaliseks sobida. (Kuidas ühendust võtta, see on kirjas postituse allosas.)

MIS? „Indiast” pood asub Tartu vanalinnas, Rüütli 4 sisehoovis ja selle poe kõrvalruumis on privaatne teraapiatuba. Vaip, põrandapadjad, kaks tugitooli, kokkupandav massaažilaud, muusikavõimalus, nii heledama kui hämara valguse võimalus, hubane ja samas selge sisekujundus, põhitooniks on rohekassine, seinas on öötaevaga aken-maal.

KES? Laupäevaste külaliste hulgas näeme eelkõige inimesi, kellel on Eestis tuntust, mis kutsuks tema juurde individuaalseansile tulema. Või siis pakub ta midagi nii huvitavat ja omanäolist, et see tõmbab ja aitab inimesi. Aga võibolla polegi ta Eestist ja on hoopis mööda ilma ringi rändav šamaan… Oleme avatud :).

MILLAL? Igal nädalapäeval on meie toakeses kindel terapeut. Aga laupäev on plaanitud nn külalise päevaks.

KUIDAS? Vastava laupäeva võiksime võimalikult varakult ette plaanida, siis jagame seda oma kanalites ja korraldame koos terapeudiga google kalendris registreerimist, tabelit saab täita nii meie poolt kui ka terapeudi poolt. Tutvustame terapeuti ja reklaamime ta külastust nii oma poeseinal kui ka kodulehel ja sotsiaalmeedias.

Kui terapeut soovib, võib ta ka ise enne küllatulekut (taas)avaldada mõne oma kirjatüki meie blogis, veebiküljel ja Facebookis.

AJALINE JAOTUS. See on iga terapeudi enda otsus, kas ta soovib hakata tegema 1 tund, 1,5 tundi või 2 tundi kestvaid sessioone. Vastavalt tema soovile tekitame google kalendri graafiku.

Terapeut võib alustada oma sessioone laupäeval alates kella 10st ja teha kuni kella 20ni ja pood vastutab selle eest, et uksed oleks sel ajal avatud. Terapeut ei pea muretsema selle pärast, kuidas ta ruumidesse sisse ja sealt välja saab.

Poeuks on poe kinnioleku ajal suletud, aga teraapiaruumi eesruumis on koridor, WC, kirstuke istumiseks neile, kes varem jõuavad.

KUI PALJUDELE INIMESTELE? Teraapiaruumis saaks teha individualteraapiat, aga saaks teha ka õpitubasid kuni neljale inimesele. Parem on see ruum siiski individuaalseteks vastuvõttudeks.

VÕIMALUS TEHA KA GRUPILOENGUT, VESTLUSÕHTUT. Poe lahtioleku ametlikud kellaajad on iga päev 12 – 19.

Kui külaline soovib poes teha lisaks suurema loengu, siis on selleks võimalus ajal, kui pood on ametlikult kinni. Poe esimeses ruumis asuva ratastel püramiidsaare saab lükata poe tahaossa ning panna ette kardina, sedasi tekib põrandapind, kus saab teha loeng-vestlusõhtu. Mahub kuni 25 inimest.

Seega on võimalik ka selline skeem, et terapeudi grupiloeng poeruumis on reede õhtul kell 19.15-21, ja järgmisel päeval alates 10st või 11st oleksid teraapiatoas individuaalseansid.

 

 

kõike head. „Indiast” tiimi nimel

Signe Ehte (tel 521 5032, teraapiatuba@indiast.ee)

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.