Neljapäeviti teraapiatoas: tervendavad Signe käed ja kristallikreemid

14971921_10211339646591699_76630415_n

SIGNE EHTE ootab sind “Indiast” poekese (Tartus Rüütli 4 sisehoovis) hubases teraapiatoas igal  neljapäeval kell 9–19. Signe juurde saad endale aja kinni panna meiliaadressil signe@indiast.ee või telefonil 521 5032 või “Indiast” poe telefonil  5681 6865. Aga võib ka otse poes müüja poole pöörduda registreerimiseks.

SIGNE ENDAST: 

Mulle oli aastaid antud vihjeid ja ka otsesõnu öeldud, et ma peaksin hakkama end arendama kätega tervendamise alal. Nüüd on koolitused läbitud ja mu käed on aina rohkem lahti läinud. 

Mu areng jätkub. Ja soovin sind aidata sinu arengus. Kui tunned end vãsinult, ära jää oma probleemidega üksi, vaid pöördu minu poole! 

SIGNE HOOLDUSED:

Salendav kehahooldus rubiini- ja safiirikreemiga, 60 min, 45 eurot.
Prantsuse hooldussari Gemology on ainulaadne maailmas, põhinedes pulbristatud ja veeldatud kristallidel. Tänu sellele tehnoloogiale on kreemipurki pandud kogu vääriskivide vägi, neis peituvad mikroelemendid, nende soojendav ja ergutav toime.

Kõigepealt teen tsitriinipõhise kehakoorijaga su nahale koorimise, seejärel masseerin ja voolin sind soojendatud kristallidega (roosa kvartsi ja jaadi rullidega), edasi jääd mõnulema salendava rubiini-safiiri kreemmaski alla. Kreem jääb kehapinnale tööle ka pärast teraapia lõppu, soovitav on end pärast kohe mitte pesta.

Noorendav kehahooldus kuukivi ja pärlmutriga, 60 min, 45 eurot. Samuti Gemology sarja imeline hooldus. Tsitriinikreemiga kehakoorimine, seejärel massaaž soojendatud kristallirullidega (roosa kvartsi ja jaadiga), siis peenendatud kuukivil ja pärlil põhinev niisutav-noorendav kreemmask. Soovitav on end pärast kohe mitte pesta, et kreem saaks toimida.

Stressist vabastav magneesiumirikas peridoodihooldus, 60 min, 40 eurot.  Kehakoorimine Gemology tsitriinikoorijaga, massaaž soojade kristallirullidega (roosa kvartsi ja jaadiga) ning peridoodiõliga.

Lõõgastav peridoodimassaaž, 60 min, 30 eurot. Tavapärane klassikaline massaaž on täiendatud Gemology sarja magneesiumirikka peridoodiõliga.

Klassikaline massaaž, 60 min, 25 eurot. Kogu keha hõlmav massaaž lihaspinge vähendamiseks ja lihastoonuse tõstmiseks, vere- ja lümfiringe parandamiseks, sisemise tasakaalu taastamiseks. Massaaži võib kasutada ka konkreetsete tervisehädade leevendamiseks, näiteks kaela-, õlavöötme- ja seljavalude puhul.

Liblikmassaaž + Hiina pea-, kaela-, turja- ja seljamassaaž, 60 min, 25 eurot. Tunni jooksul töötan läbi su selja ja kaela, turja ning pea, esialgu õrnemalt, siis aina tugevamaks muutudes. Vajalik massaaž arvuti taga töötajatele.

Tai jalamassaaž, 60 min, 25 eurot. Selle massaaži alus on Hiina rahvaravist pärit refeksoloogilised jalakaardid. Massaaž aitab parandada vereringet, parandab seede- ja erituselundite toiminguid, aitab psüühiliste probleemide korral nagu stress ja depressioon.

 

Oled oodatud!

signe@indiast.ee, tel 521 5032


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.