Reedeti teraapiatoas: Aina gua sha, champi, kupu- ja laavakivimassaaž


_mg_3828

AINA TÄLLI ootab sind “Indiast” poekese (Tartus Rüütli 4 sisehoovis) hubases teraapiatoas igal reedel kell 9–19. 

Aina juurde saad endale aja kinni panna meiliaadressil aina@indiast.ee või telefonil 5343 5597 või “Indiast” poe telefonil 5681 6865. Aga võib ka otse poes müüja poole pöörduda registreerimiseks.

 

AINA RÄÄGIB ENDAST:

Olen lõpetanud Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia klassikalise massaaži erialal. Minu soov on anda endast parim, et aidata sul saavutada tasakaal ja terveneda. Armastan oma kätega töötada.

AINA HOOLDUSED:

Laavakivimassaaž, 70 min, 35 eurot. Siin on ühendatud kuumaks köetud kivide energeetika ja inimese energeetiline süsteem. Tundeküllane massaaž kuumade kividega, mis mitte ainult ei lõõgasta ja leevenda, vaid ka ravib haiguste põhjuseid, tasakaalustab ja eemaldab energiablokke.

Kupumassaaž, 70 min, 25 eurot. Iidsetest aegadest tuntud tervendus vereringe parandamiseks, lihaspingete vähendamiseks ja tselluliidist vabanemiseks.

India peamassaaž champi, 50 min, 23 eurot. “Stressipesu”, kus sooja õliga masseeritakse läbi pea, kael, nägu ja õlad, puhastatakse energiakanalid blokeeringutest, et vähendada väsimust, stressi, peavalusid ning parandada verevarustust ja juuksekasvu.

Gua sha, 60 min, 30 eurot. Selles üle 2000 aasta vanas Hiina teraapias kasutatakse kivist või muust kõvast materjalist kaabitsat, millega hõõrutakse seljal meridiaane. Väga hea abivahend juhul, kui inimesel on terav või krooniline valu. Parandab vereringet ja ainevahetust, aitab väljutada jääkained.

Klassikaline massaaž, 60 min, 25 eurot. Kogu keha hõlmav massaaž lihaspinge vähendamiseks ja lihastoonuse tõstmiseks, vere- ja lümfiringe parandamiseks, sisemise tasakaalu taastamiseks. Massaaži võib kasutada ka konkreetsete tervisehädade leevendamiseks, näiteks kaela-, õlavöötme- ja seljavalude puhul.

Oled oodatud! aina@indiast.ee, tel 5343 5597.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.