14. jaanuaril “Indiast” teraapiatoas astroloog Kristelle Sööt-Kajo

Kristelle ootab sind “Indiast” poekese (Tartus, Rüütli 4 sisehoovis) hubases teraapiatoas kristelle-sootlaupäeval, 14. jaanuaril,  kell 10–20.
Kristelle teenused:
Sünnikaardi tegemine ja põhjalik analüüs, 1h 20 min, 50€.
Inimese sünnipotentsiaali välja selgitamine. Kui on probleeme, siis nendele lahenduste kaardistamine. Teemad: suhted, karjäär, tervis, raha, lapsed, sisekonfliktid, enda tegeliku mina avastamine.
 –
Lähiaastate prognoos, arengusuunad. 1h 20 min, 50€. Probleemidele lahenduse leidmine. Teemad: Suhted, karjäär, tervis, raha, lapsed.
 –
Sünnikaardi tegemine, analüüs + järgnevate aastate lühiprognoos. 1h 20 min, 50€.
Kristelle endast: “Olen läbinud astroloogia aluste, meditsiiniastroloogia ja solaari kursused Eesti Astroloogia Instituudis ning kristalliteraapia I & II astme kursused Universuse Sisemise Tarkuse Koolis. Olen ka reiki meister. Lisaks astroloogiliste konsultatsioonide andmisele olen kirjutanud meediale mitmeid horoskoope. 2016 aasta oktoobris ilmus minu esimene raamat “Õnne ja edu teejuht. Aita end läbi astroloogia”.


Registreeri endale aeg
kristelle@indiast.ee või telefon 515 93 81.

Registreerida võib ka otse meie poes müüja juures või poe tel 568 168 65.

NB! Et sind aidata, on Kristellel vaja sinu täpset sünnidaatumit ja kellaaega, samuti sünnikohta. Hoia see info käepärast, kui helistad, et aega kirja panna! Hea oleks panna aeg kirja vähemalt kaks päeva varem, et Kristellel oleks võimalik sinu sünnikaardi ja/või prognoosiga tegeleda.

Oled oodatud! “Indiast” teraapiatoas, Tartus, Rüütli 4.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.