Petrone Print trükib ise juurde “Meie Eestit” ja “Naša Estonijat”

Kopeerin siia meie kirjastuse uudiskirja/pressiteate.

Niisiis… 🙂 Meil on heameel teatada, et…

Petrone Print trükib ise juurde “Meie Eestit” ja “Naša Estonijat”

Ülipopulaarseks osutunud, 33 000 eksemplari müünud ja petitsiooni põhjustanud kogupereraamatule tuleb täiendatud-parandatud lisatrükk.

 

“Petrone Print” kirjastus teeb “Meie Eesti” raamatut juurde mõlemas keeles. Need tulevad peaaegu samasugused nagu raamatud, mida Maxima poekett müüs rekordtiraaži, aga kampaaniakleepsusid ootavad valged kohad on nüüd asendatud piltidega,” selgitab teoste autor Epp Petrone. “Otsisime sellele omapärasele olukorrale lahendust mitu nädalat ja jõudsime sellise tulemuseni: raamatute uusversioonid sobivad nii täiesti uutele ostjatele kui ka neile, kelle lapsed soovivad oma Maxima kampaanias kogutud kleepsuvarandust kusagile kleepida. Loodetavasti sobib neil kleepse kleepida ka juba olemasolevate piltide peale.”

 

Uued “Meie Eesti” ja “Naša Estonija” raamatud sobivad Petrone sõnul nüüd ka raamatukogudele, koolidele, lasteaedadele, väliseesti peredele – kõigile neile, kes Maxima poeketi hiljuti lõppenud kampaaniakleepsude kogumises ei osalenud ja kes on näidanud nüüd huvi selle Eesti 100 aastat tähistava raamatu vastu. “See raamat oli Maxima idee, nende poeketi kink Eesti 100. sünnipäeva puhul eestimaalastele. Suur tänu Maximale selle imelise algatuse eest,” ütleb Petrone. “Ja suur tänu eestimaalastele, kes “Meie Eesti” sisse niimoodi väe puhusid ja sellest omamoodi integratsioonisündmuse tegid. Me oleme kõik koos sellest raamatust ajaloo teinud.”

 

Samas pole peagi ilmuv eestikeelne ja venekeelne raamat päris samasugused kui Maxima kampaania kleepsuraamatud. Praegu tegelevad autor ja kunstnik teoste täiendamise, parandamise ja lugude lisamisega. “Võtame välja reklaamid ja lisame värskeid peatükke,” võtab Petrone muutused kokku. “Lugude stiil on ikka sama: ema ja lapse kohati humoorikad ja kohati harivad dialoogid maast ja ilmast, ajaloost ja tänapäevast. Lühidalt: meie Eestist.”

 

Eestikeelne kogupereraamat “Meie Eesti” hakkab maksma 14,90 eurot. Seal on 80 lehekülge ja peale juba ilmunud lugude on sees 14 täiesti uut juttu.

 

Venekeelne “Naša Estonija” hakkab maksma 12,90 eurot. Seal on 64 lehekülge ja viis uut lugu.

 

“Nii hea hinnaga ei saa meie seda raamatut lugejateni tuua,” kommenteerib Petrone aga Maxima läbi müüdud 64-leheküljelise kleepsuraamatu hinda, mis oli vaid 3,99. “Toonane hind oli sõna otseses mõttes Maxima kingitus rahvale. Praeguseks on selge, et inimesed tõesti paluvad raamatut juurde ja on valmis ka rohkem maksma. On ka selge, et raamat ei saanud populaarseks ainult tänu heale hinnale. Juhin veel kord tähelepanu ka sellele, et uues versioonis on rohkem lugusid ja endised valged laigud on piltidega täidetud.”

 

Peale “Meie Eesti” ja “Naša Estonija” raamatu uusversioonidele panevad autor Epp Petrone ja kunstnik Piia Maiste kokku eestikeelset “Meie Eesti töövihikut”. Vihik sisaldab harjutusi koolieelikutele ja nooremale koolieale, need tutvustavad mänguliselt meie rahvakombeid, rahvarõivaid, metsaelu ja muud. Peategelased on needsamad kes “Meie Eesti” raamatus.

 

Kõik eelnimetatud trükised ilmuvad maikuus ja lähevad müüki raamatupoodidesse ja supermarketite raamatumüügiriiulitele.

 

Petrone Print tänab Maxima poeketti koostöö ja kõiki lugejaid usalduse eest! Nüüd palume vaid oodata ja anname oma parima, et kõik “Meie Eesti” ja “Naša Estonija” uusversioonidega rahule jääksid!

7 mõtet “Petrone Print trükib ise juurde “Meie Eestit” ja “Naša Estonijat”

 1. Eppppp

  Osta saab igalt poolt raamatupoodidest ja supermarketitest jne. Nagu tavalist raamatut.
  Maikuus!

 2. Eppppp Postituse autor

  Panen siia ka TV3 klipi lingi.
  http://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2018/04/04/kleepsude-kogumine-osutus-ootamatult-populaarseks-nii-noorte-kui-vanade-seas/
  Mina ei arva, et see oleks läbi aegade suurima tiraazhiga eestikeelne lasteraamat. “Jussikese seitse sõpra” on seda, arvan ma.)

  ja siin on link minu intervjuule TV3-s:http://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2018/04/04/epp-petrone-populaarsest-tegelusraamatust-vaikesed-lapsed-tunenvad-nuud-konstantin-patsi-ara/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.