Veel jooksvaid küsimusi: mida teha vana mobiiltelefoniga?

Mida teha/teete kasutatud mobiiltelefoniga?

Kui see veel töökorras on, saaks selle annetada, aga kuhu? Näiteks New Yorgis on selline organisatsioon (võibolla ka mitu), kes vahendab vaesemalete peredele mobiiltelefone.

Kui ei ole töökorras, kuhu siis neid viia?

Asun ise ka sel teemal tuhnima, aga võibolla keegi siin lugejatest teab.

13 mõtet “Veel jooksvaid küsimusi: mida teha vana mobiiltelefoniga?

 1. öö

  eemaldan aku ja annan lapsele mängida. üks on autos, kaks toas, üks ühe ja üks teise vanaema juures. kaks pin-kalkulaatorit on tal ka. tõsi, ta eelistab siiski päristelefone – algul paar nädalat uskus, et tegu on “päris” asjaga, aga nüüd tahab ikka töötavaid masinaid.

 2. triin

  meil ka lastele mängida. Aga meil ei teki neid palju. Ja töötavaid me kasutame ise.

 3. öö

  ma ise ka ei tea. sest ma pesen enne ära ja selleks võtan aku ära? sest äkki sealt pikapeale ta lutsutab mingit jama välja?

 4. notsu

  Minu mees andis oma vana telefoni mulle ja kui mina hakkasin paremat akut vajama, andsime vana edasi ühele tuttavale “lauatelefoniks” (sabapidi seinas, kui kasutada tahad).

 5. catalina

  Kiuslik küsimus – aga miks peab telefoni üldse ära viskama, kui ta veel töötab? 😀
  Aus ülestunnistus, endal on 7 a vana tubli tööloom (millega on hää noori inimesi shokeerida) – on ta igatemoodi kannatada saanud, aku on ära vahetatud ja kannatab märksa kauem laadimata elada, kui moodsad fonnid. Fotokad jm vidinad on eraldi – sest no telefoni omad ikka korralikele pärismassinatele kvaliteedis järgi ei saa ju.

 6. notsu

  Ma tean isegi, et akusid saab osta, ma olin sellele telefonile juba ühe uue aku ostnud, aga kui see uuski aku paari kuuga läbi kõrbes, jõudsin järeldusele, et viga on ikka telefonis. Eks ta oli selleks ajaks kümmekond aastat vana ka.

 7. Eppppp Postituse autor

  Catalina – no ega peagi.
  Samas nagu näha siinsamaski, on inimestel töökorras vanu telefone. Aga heategevusvõrgustikku vist ei ole, las lapsed mängivad.

 8. Krista

  Kui on vana ja mitte katki, siis kuldses börsis on rubriik: ära anda. Neil paaril korral on ikka keegi vajaja leidunud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.