Palju õnne

Praegu just on kell siin Ameerikas 11.40, seega on Eestis 6.40 varahommikul, seega on just praegu mu sünni(päeva)hetk. Meil siin on aiapidu läbi, käisime veel öösel ujumas ja nüüd on öörahu – kes vahib telekat, kes magab, kes toksib arvutis.

Mul on olnud väga hea aasta: lapse sünd, mitme uue raamatu sünd, kirjastuse areng, iseenda areng, huvitavad reisid jne.

Sünnipäevakingiks tuli välja ka minu esimene lasteraamat – “Kust tuli pilv?” Tegin teoks ka plaani hakata oma lasteraamatute müügituludest heategevuslikku stipendiumi välja andma. Mul ei ole ühegi raamatu üle nii suurt heameelt olnud kui selle üle, kuigi ma saan sellega vist 0% kasumit (ja Kultuurikapital sellele ka toetust ei andnud, millegipärast pole ma sealt kordagi veel toetust saanud, aga ju ma ei kuulu klikki, mis seal ikka, saan ju ilmagi hakkama 😉 – kasum või siis klikkikuulumine pole praegu üldse oluline. Ma loodan, et lapsed leiavad selle raamatu üles ja see hakkab nende lapsepõlvesid mõjutama.

Kamillega teeme koos praegu juba uusi asju: tema maalib sügisejutu pilte ja mina üritan kirjutada talvejuttu… Hea helge tunne on. Loodame, et uus aasta tuleb mulle sama hea (“ja et suurt sõda ei tuleks”, soovisin ma alati enda soovile juurde, ja soovin praegugi).

18 mõtet “Palju õnne

 1. catalina

  Palju õnne!
  (sinna sisse mahuvadki ju tervis ja hingerahu ja laste heaolu ja kõik muu, eks 😉

 2. catalina

  …ja see uus raamat tundub tõeliselt kauni kujundusega.Nende paari kirjastuse kodukal oleva lehe järgi tundub, et tekst ja pilt töötavad kenasti koos.
  Me siin ostame oma põnnile ka raamatuid ja kuigi praegu sööks ta nad kõik – kui vaid kätte saaks – hea meelega lihtsalt ära, vaatame ometi natuke ka seda, et loom oleks ikka looma moodi ning inimene inimese moodi ja et muidu oleks ka hea vaadata.

 3. Mari K.

  Palju-palju õnne, Epp! Sattusin siia esimest korda, ja tundub, et väga õigel ajal. “Vanad” raamatud kõik riiulis reas (ja Sinu e-tabel rahakoti vahel ;)), hea teada, et põhjust jälle uue järele minna. Õnne ja jõudu Sulle. Ja Annale muidugi ka. 🙂

 4. Sandra V

  Palju, palju õnne, tervist ja armastust:)
  Ja palju õnne raamatu ilmumise puhul!!

 5. Kairit

  Palju palju õnne sulle Epp, ja pisikesele Annale esimeseks sünnipäevaks!

 6. Inga

  Veel pole hilja, Californias on veel täna, ehk siis pühapäev!
  PALJU õNNE MõLEMALE!!!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.