Vajame abi lastehoidmisel Tartus 20 kuni 25 juuli, et saaks raamatu(d) trükki.

Panen siia oma pisikese appikarje, sest tean, et siin on toredaid lugejaid Tartust. Nimelt: meil on mõlemal Justiniga kuklas raamatu käsikirja tähtajad ja pole järgmisel nädalal ühtegi lapsehoidjat Tartu linnas.
Ideaalis sobiks hoidmiskohaks meie kodu Tähtveres, kus on palju mänguruumi nii sees kui väljas,
sobiks nii ilma lasteta kui lastega hoidja,
sobiks ideaalis pool päeva korraga, aga võibolla ka kauem,
ja maksame 35 kr tund. Söögid meie poolt.
Lapsed on Marta (5,5 a) ja Anna (2 a).

Ise kirjutame kas kõrvaltänaval asuvas kontoris või ülakorrusel kodukontoris.
Kui on keegi (muidugi lapsehoidjakogemust ootaksime), palun võta ühendust. tel mul 52 71 009 ja meil on epp.petrone@gmail.com.

11 mõtet “Vajame abi lastehoidmisel Tartus 20 kuni 25 juuli, et saaks raamatu(d) trükki.

 1. Kairit

  Kas selline on praegu keskmine lapsehoidmise tunnitasu? Hmm, mulle tundub, et oleme oma lapsehoidja kõvasti ülemaksnud. 🙂 Nüüd siis tean…

 2. Katariina

  Olen kasvataja lasteaias (kõrgharidusega) ja meie tunnitasu peale makse on 55 kr.Aga kodune lapsehoiuvärk on ju pisut teistmoodi…

 3. Eppppp Postituse autor

  Meil on enda poolt söök ja pind (tagaaed kiikudega jms).
  Keskmist tunnitasu ei tea, aga arvan, et nii ta umbes on jah.

 4. tomm

  laste hoidmine on suur vastutus. ilmselt on võimalik hoidja leida ka odavamalt. kuigi ma kahtlen, kas sellisel juhul see vastutuse osa ikka hinna sisse mahub. pole justkui see koht, kus kokkuhoid peaks tulema.

 5. Katariina

  Tuleks väga hää meelega ise Teie piigadega tegelema, aga kahjuks ei saa oma haige ema ja tema koera juurest kuhugi.Loodan väga, et Te leiate kellegi väga toreda ja südamliku inimese!!!Nende tasudega on jah nii, nagu just on. Endalgi mõnikord tuleb kananahk ihul kui mõtlen, et ma vastutan nende 20 lapse elu ja tervise ja õpetuse eest…!!!

 6. hmm

  See on siis umbes nagu miskit 3 USD tunnis? Siinkandis on $15 tund. Me maksame $10 ja oleme omadega 6nnejunnis. Lihtsalt huvitav oli teada mis taks eestis on.

 7. Kris

  Tallinnas maksime tudengile 50 kr “väljakutse” eest (tuli kohale kusagilt Harjumaalt) ja 30.-/tund hoidmise eest. Tänavu inimestel nagu vähe aega, oleme kasutanud paaril korral elukutselise lapsehoidja teenuseid 60-80 krooni tund.

 8. Eppppp

  Jaa, saime hoidja, nüüd aga oleme juba USAs külas kuni suve lõpuni…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.