Alustagem uut blogiarvustusmängu! Kirjuta ja kingi endale raamat ;)

Nagu eelmisel aastal, nii ka sel aastal kuulutan välja blogiarvustuste mängu! Eelmise aasta oma saab meenutuseks lugeda siit.

Reeglid on sellised:

– Arvusta oma blogis Petrone Printi raamatut, mitte-liiga-lühidalt (vaat seda ei hakka ka seekord tähemärkidega piirama, see olgu pigem tunde küsimus) ja jäta selle kohta link siia postituse kommentaariumisse või saada mulle teade epp.petrone@gmail.com.

– Arvustusobjetideks sobivad kõik siiani välja antud Petrone Printi raamatud.

– Arvesse lähevad arvustused, mis on kirjutatud ja postitatud alates tänasest. (Kui olete varem kirjutanud, siis äkki kopeerige endale ümber ja täiendage veidi? Mäletan, et see tekitas eelmisel aastal probleemi, kas arvestada varem kirjutatut – ja teeks siis niimoodi.)

– Kingiks saab ühe arvustusepostituse eest valida ühe Petrone Print ilmunud http://www.petroneprint.ee/ilmunud.php) või ilmumas (http://www.petroneprint.ee/ilmumas.php) raamatu, välja arvatud “Roheliseks kasvamine” ja “Jäälõhkuja” (need on meil otsas).

– Arvustuses peaks linkima www.petroneprint.ee kodulehele.

– Blogi võib olla ka värskelt asutatud, aga sel juhul peaks see olema registreeritud blog.tr.ee keskkonnas. (Soovitati panna reegel, et ainult vähemalt 3 kuud vanad blogid, aga mina tahaks anda võimaluse ka neile, kes äkki täna otsustavad, et võiks ju blogima hakata…)

– Mäng kestab kuu aega, tänasest kuni 3. jaanuarini.

45 mõtet “Alustagem uut blogiarvustusmängu! Kirjuta ja kingi endale raamat ;)

 1. helen

  Aga kui mu blogi on küll vanem, aga pole blog.tr.ee-s registreeritud? (st ma arvan, et pole, mina ise seda küll teinud pole).
  Ma kirjutaks kohe paar arvustust kindlasti, sest raamatud on loetud ja uusi tahaks kah:)

 2. Heler

  Mina olengi see, kes eelmise aasta detsembris alustas oma blogi ja tahtsin hakata sinna ka teistest raamatutest kirjutama, aga ei ole saanud aega. No ma ei teagi nüüd. Kas nüüd sobin osalema? blog.tr.ee-sse panin ennast eelmisel aastal küll kirja.

 3. anna

  Heh, toivo küsimust tegelikult täiendaks: millal “Minu Eesti” ilmub kellegi sulest? : )

 4. Eppppp Postituse autor

  Justin kirjutabki “Minu Eestit”!

  Jah, Heler, võid küll kirjutada. Su blogi on ju vanem kui kolm kuud. (Aga kirjuta ikka vahel muud ka 😉

 5. Inga

  Teemast pisut välja, aga kui oled lugenud Joanne Eck’i raamatut “I Am Happier to Know You” – see on nii sinna “Minu-raamatute” sarja sobiv. Nii et kui mujalt maailmast pärit kirjanikuga võrrelda, siis nautisin Minu Ameerikat ja Minu Hispaaniat samavõrd Ms. Eck’i kirjutisega. Loodan kindlasti ka kõik teised sarja raamatud omandada ja läbi lugeda.

 6. Inga

  Oh Jeez – no ma siis ikkagi tegin teoks selle millest m6tlesin – ristike selleks aastaks kirjas 🙂
  Näedsiis isegi, et niikui sellest raamatust m6tlen, nii tuled Sina ja “Minu…” sari meelde!

 7. Pingback: Elust kirju » Blog Archive » “Minu Argentina” arvustus blogiarvustusmängus

 8. Pingback: Arvusta meie raamatuid ja… kingi endale raamat :) | Petrone Printi tööd ja tegemised

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.